Чому кредит онлайн схвалюють, а в банку відмовляють?

Будь – які українські кредитні компанії мають повне право відмовити позичальнику в наданні позики і в той же момент не завжди повідомляють причину такого результату. Мікрофінансові організації на відміну від банківських структур охоче надають допомогу в тій чи іншій ситуації. В чому ж різниця та які фактори керують негативною відповіддю щодо кредитування у банках, про це детальніше читайте нижче.

Будь - які українські кредитні компанії мають повне право відмовити позичальнику в наданні позики і в той же момент не завжди повідомляють причину такого результату. Мікрофінансові організації на відміну від банківських структур охоче надають допомогу в тій чи іншій ситуації. В чому ж різниця та які фактори керують негативною відповіддю щодо кредитування у банках, про це детальніше читайте нижче.

Низькі доходи. Це один з головних факторів, адже працівники банківських відділень зазвичай, просять своїх клієнтів представити довідку про офіційне працевлаштування та доходи. В разі, якщо сума зазначена в такому документі виявиться не дуже високою,  тоді позичальнику в кредиті буде відмовлено.

Негативна кредитна історія. В так званому, кредитному портфоліо міститься докладні відомості про позичальника, його манеру погашення займу та дотримання термінів виконання умов. У випадку з поганою кредитною історією, позичальника чекає відмова.

Надання недостовірних даних. Така проблема може носити абсолютно різний характер. В такій ситуації навіть якщо клієнт просто допустив помилку під час заповнення анкети, він отримає негативну відповідь щодо прохання надати позику.

Малий стаж роботи. Ця інформація також перевіряються і в більшості моментах, якщо ваш стаж роботи менший за 3 місяці вашу заявку буде відхилено.

Вікові обмеження. Ідеальний вік позичальника для банківських працівників від 23 до 55 років, в деяких відділеннях до 60. Якщо клієнт не попадає в такий діапазон, тоді йому гарантовано відмовлять.

Місце роботи позичальника. Такі питання зачіпають позичальників, що ведуть небезпечну сферу діяльності, проте цей фактор розглядають точно останнім.

І справді, отримати позику у банківському відділенні набагато важче, чим в мікрофінансових організаціях, тому аби не витрачати свій дорогоцінний час вибір стає абсолютно очевидним.

Компанія «Гроші онлайн» пропонує скористатись вигідними пропозиціями від МФО зі всієї України, адже саме наш сервіс гарантує позитивну відповідь щодо кредиту онлайн більш ніж в 96 відсотках.

2