Що робити якщо втратили банківську карту?

Життя в сучасному світі доволі важко уявити без пластикових карток, адже саме з їх допомогою можна легко розрахуватись за товари, послуги, тощо. Проте, враховуючи їх розмір, такі грошові носії легко втрачаються, забуваються, або ж піддаються викраденню. Подібні ситуації далеко не рідкість, тому варто знати, що робити коли втратили банківську карту, і саме про це читайте нижче.

Реагувати слід негайно. Якщо ви впевнені що загубили, забули, або ж точно знаєте, що пластикова карта потрапила до чужих рук – потрібно негайно її заблокувати. Таку ситуацію, можна миттєво врегулювати за допомогою:

  • Дзвінка на гарячу лінію. В розмові з оператором назвіть особисті дані та відповідайте чітко на запитання, в цьому випадку рахунок заблокується без проблем.
  • У відділенні банку. Якщо таке питання не вирішується в телефонному режимі, вирушайте у перше найближче відділення вашого банку.
  • Скориставшись додатком. Більшість українських банків, вже давно використовують мобільні додатки і скачавши їх на свій смартфон, можна вирішити цю проблему.

Якщо довіряти статистиці, знайти втрачену карту вдається лише одиницям, тому не варто падати духом, а краще оформити банківську карту заново. Варіант повернути свій пластиковий носій стане реальністю, тільки в тому випадку якщо карта залишилась в банкоматі при спробі зняти готівку, та навіть в цьому варіанті потрібно зв’язатись з установою, яка займається сервісним обслуговуванням та підтвердити особистими документами, що карта саме ваша.

В моменти, коли пластиковий носій втрачений, а гроші потрібні в цю ж хвилину, варто довіритись іншим альтернативним варіантам банківських структур. В такій ситуації ідеальним виходом стане – оформлення кредиту онлайн від однієї з мікрофінансових організацій. Однак, аби не розгубитись в їх кількості та бути впевненим в надійному захисті особистої інформації, варто довіритись порталу – «Гроші онлайн». Саме тут зібрані кращі з кращих кредитних компаній, які з радістю прийдуть на допомогу.

Скористайтесь кредитом з мобільного на проталі «Гроші онлайн» та отримайте кредит готівкою всього за кілька хвилин.

2