Що подарувати на День усіх Закоханих?

День усіх закоханих вже зовсім скоро, і вибір найкращого подарунка бентежить кожного українця. Більшість не хоче обмежуватись формальним набором, що складається з квітів, відкритки та цукерків, тому питання – «що подарувати на День Святого Валентина?», саме в цей період стане досить актуальним.

День всех влюбленных уже совсем скоро, и выбор лучшего подарка смущает каждого украинца. Большинство не хочет ограничиваться формальным набором, состоящим из цветов, открытки и конфет, поэтому вопрос - «что подарить на День Святого Валентина?», именно в этот период станет весьма актуальным.

Гаджети. Напевне немає жодної людини, яка не обожнює інноваційні новинки, особливо в якості подарунка на 14 лютого. Смартфони, портативні консолі, блютуз — навушники, колонки, фітнес браслети та багато чого іншого, представлені в широкому виборі в офлайн та онлайн магазинах.

Подарунки по стилю життя. Багато хто витрачає весь свій вільний час на хобі. Для тих, хто полюбляє читати, ідеальним презентом стане колекційна книга, для художників – новенькі кисті, любителям хендмейду – декор та коробки,  спортивним людям – коврики для йоги, гантелі, стійки для віджимання. Головне в цьому випадку обрати дійсно саме те заняття, і тоді емоції від подарунку — вам гарантовані.

Подорож та відпочинок. Зимовий період — ідеальний момент, аби забронювати готель в Карпатах, або ж авіаквитки в Європу. Тут лише потрібно порівняти бажання з можливістю, проте кожному було б приємно провести романтичний уїк — енд подалі від міського шуму та тісняви.

Подарунок своїми руками. Потаємною мрією кожної людини є отримати сюрприз у вигляді шарфа, що зв’язаний коханим. Хоча, якщо в’язати вам не вдається, тоді можна придумати і щось набагато цікавіше – організувати «квест», написати пісню, або ж вірш, приготувати домашню вечерю, або ж вишити ініціали на особистому рушнику, тощо.

Ігри для двох. Останнім часом досить популярним трендом для подарунку на День Закоханих стали – настільні ігри для двох. Такі сюрпризи можуть стати відкриттям та чимось новеньким для кожного. Монополія, Твістер, Мафія та багато інших цікавих наборів можна переглянути на полицях крамниць.

В День усіх Закоханих  ми впевнені, що кожен жест уваги буде приємним для вашої другої половинки. Проте, якщо фінансової підтримки не вистачає – компанія «Гроші онлайн» та мікрофінансові організації з вигідними кредитами завжди прийдуть на допомогу.

1