Де обміняти зіпсовані гроші?

Напевно кожен із нас у своєму житті стикався з ситуацією, коли касир магазину, або ж контролер в транспорті відмовлялись приймати порвані купюри. Гроші з паперу зношуються за надзвичайно короткий термін, особливо це стосується номіналу в 1 та 2 гривні. Проте, якщо з такими дрібними сумами ніхто не возиться, що ж робити коли ви отримали пошкоджені 100, 200 чи 500 гривень?

Що робити з пошкодженими гривнями?

Отримавши зіпсовані купюри, не варто падати у відчай, адже банківські структури України зобов’язані прийняти, або ж обміняти пошкоджені гроші. Однак, більшість установ роблять це не охоче, тому що в таких випадках не можуть отримати комісійні за обмінну операцію.

Часто бувають моменти, коли фінансові структури визнають зіпсовані гроші – «неплатіжними», відмовляють в обміні, або ж прийнятті. Варто розуміти, що платіжна купюра повинна містити не менше ніж 92 відсотки від початкової площі, а от якщо візуально важко оцінити частину купюри, її з легкістю можна відправити на спеціальну експертизу в будь – якому банку нашої країни. Після проведення такої процедури, вам буде наданий акт, базуючись на якому, купюра може бути визнана «неплатіжною», або ж «платіжною» та підлягати обміну. Проте, чекати на таку експертизу іноді доводиться більше місяця.

Банкноти, які не підлягають обміну та в більшості випадків підпадають відмові у прийнятті, це:

  • Підроблені купюри.
  • Гроші, що виведені з обігу.
  • Банкноти, в яких менше ніж 55 відсотків початкової площі.

Кредит на карту – вигідна альтернатива купюрам

З розвитком сучасних технологій, паперові гроші швидко відходять на другий план. Крім вищевказаних проблем з банкнотами, також ніхто не застрахований від ризиків пов’язаних з втратою та крадіжками. Компанія «Гроші онлайн» пропонує скористатись онлайн кредитування на банківську карту від безпечних фінансових організацій України, що пропонують вигідні умови, мінімум документів, швидкі гроші без поручителів , застави та довідок про доходи.

Скористайтесь кредитом онлайн на нашому сервісі та забудьте про ризик втрати та псування ваших купюр.

2