Де швидко взяти кредит: ломбард чи МФО?

Невеликі фінансові проблеми, можуть виникнути абсолютно у кожного і опинившись в такій ситуації, часто клієнти вагаються між отриманням грошей в ломбарді, або ж мікрофінансовій організації. Що краще обрати?  Саме про це – детальніше у нашій статті.

Невеликі фінансові проблеми, можуть виникнути абсолютно у кожного і опинившись в такій ситуації, часто клієнти вагаються між отриманням грошей в ломбарді, або ж мікрофінансовій організації. Що краще обрати?  Саме про це - детальніше у нашій статті.

Ломбард

Потрапивши у скрутну фінансову ситуацію люди, що звертаються в ломбард, зазвичай очікують швидкого отримання грошей, однак першою умовою такої установи є – внесення застави. В такій ролі можуть виступати різноманітні речі – золото, срібло, побутова техніка, автомобілі, предмети колекціонування, дорогоцінні камені, тощо. Проте, залишивши будь -який предмет в ломбарді, переважно клієнти не знають, що з ним буде в подальшому, особливо якщо позичальник прострочив виплату.

Обравши для застави золото, чи інший метал, варто бути готовим, що оцінять його в рази дешевше і ось, до прикладу, вартість граму золота в ювелірній крамниці вартує близько 1500 гривень, проте на жаль в ломбарді вам за нього дадуть не більше 600-700 гривень.

Цікаво, що і в ломбарді, і в МФО, повернути вам потрібно приблизно однакову суму грошей, але в порівнянні з такою установою є кілька вагомих переваг, про них читайте нижче.

Мікрофінансові організації

Позичання грошей для деяких людей, є доволі неприємною справою. Однак, аби отримати кредит в МФО через інтернет, позичальнику не потрібно ні з ким спілкуватись, а вся процедура проходить  абсолютно конфіденційно. Кредити онлайн можна взяти в будь – який час доби (не потрібно підлаштовуватись під робочий графік ломбарду) та оформити навіть не виходячи із дому. Погасити позику дозволяється  також в мережі інтернет, або ж через термінали самообслуговування, та головне – займ приходить на карту всього за кілька хвилин після заповнення простої анкети. Варто зауважити, що набір документів як і для ломбарду, так і МФО приблизно однаковий – паспорт та ідентифікаційний код. 

По правді, як і в кожній компанії, в фінансових організацій є і свої мінуси – можна натрапити на недобросовісні мережеві установи.

Однак, з появою сервісу «Гроші онлайн», ви можете забути про шахрайські схеми, адже усі МФО,  які розміщені на нашому порталі, ретельно перевіряють, та скориставшись однією із них – ви можете бути впевненим у безпеці своїх особистих даних на всі 100 відсотків. Не гайте час і користуйтесь прямо зараз!

1