Розстрочка або кредит – що вигідніше?

Придбати омріяні товари можна в два способи – заощадивши певну суму грошей, відкладаючи з зарплати, або ж оформити кредит. Розстрочка – це також один з методів кредитування, проте вона має певні особливості. Що вигідніше кредит, чи розстрочка – про це детальніше в наші статті.

Придбати омріяні товари можна в два способи – заощадивши певну суму грошей, відкладаючи з зарплати, або ж оформити кредит. Розстрочка – це також один з методів кредитування, проте вона має певні особливості. Що вигідніше кредит, чи розстрочка – про це детальніше в наші статті.

Що таке розстрочка та чим вона відрізняється від кредиту?

Кредит готівкою та розстрочка дають нам можливість придбати товари, або ж скористатись певною послугою. Однак, розстрочка розрахована на придбання лише конкретного товару в магазині фактичного продавця. У випадку кредиту готівкою, його можна легко отримати без вказання цільового призначення, тобто використання коштів можуть бути як і для покупок, так і оплати інших сервісів.

Здавалось, що кращим варіантом для кожного залишається – кредит готівкою, проте є особливі відмінності, про які можна дізнатись нижче.

Перший внесок. Купівля товару в розстрочку передбачає перший внесок, а саме – суму у 20-30 відсотків від загальної вартості покупки. Решту розбивають на рівні частини для щомісячного погашення.

При оформленні позики онлайн, не варто хвилюватись про заставу, адже винятком стають лише кредити на авто, або ж іпотека.

Термін договору. Розстрочку оформляють на 6, або ж 12 місяців.

На відміну від першого варіанту, кредит можна отримати на термін, що максимально підходить особисто вам.

Відсотки. Ставки по відсотках на прикладі розстрочки, можуть бути мінімальними, або ж взагалі відсутніми. Проте, деякі магазини суттєво завищують вартість товару, тому варто перш за все провести моніторинг цін в інших компаніях.

Відсоткова ставка для оформлення кредиту визначається організацією, що надає таку послугу. Сьогодні, існує безліч вигідних умов від різноманітних МФО, і деякі з них дають гроші в борг під 0 %. Компанія «Гроші онлайн» зібрала усі безпечні фінансові організації, що пропонують лише кращі умови кредитування онлайн.

Однак, є ряд певних критеріїв при яких вигідніше оформляти кредит, а ніж розстрочку і основні з них:

  • Не має можливості внести перший внесок за товар.
  • Потрібно оплатити комунальні послуги, навчання, лікування тощо.
  • Придбати товар, розстрочку на який отримати просто не можливо.

Обидва варіанти досить зручні, проте у всіх існують особливі відмінності, які варто враховувати. Якщо ж ви все – таки зупинились на оформленні кредиту онлайн, тоді не варто гаяти часу на пошук надійного МФО. Заходьте на портал «Гроші онлайн», адже саме тут зібрані найкращі фінансові організації, що завжди прийдуть на допомогу.

1