Скільки заробляють блогери?

Блогерство в Україні займає на сьогоднішній день одну з провідних ланок бізнесу.  Проте, цей вид заробітку є як і популярним, так і конкурентним. Минулого року кожен третій блогер розповідав про модні тренди, дієти, маски та системи схуднення, однак зараз читачі хочуть бачити реальне життя, чути повсякденні ситуації та правдиві історії.

Блогерство в Україні займає на сьогоднішній день одну з провідних ланок бізнесу.  Проте, цей вид заробітку є як і популярним, так і конкурентним. Минулого року кожен третій блогер розповідав про модні тренди, дієти, маски та системи схуднення, однак зараз читачі хочуть бачити реальне життя, чути повсякденні ситуації та правдиві історії.

Як отримувати дохід публікуючи буденні справи?

Як не дивно, але людям цікаво бачити простих та близьких по духу блогерів. За статистикою останнього півріччя, одними із топових відео в мережі стали поради як варити каву, спілкуватись з другою половинкою, виховувати дітей тощо. Цікавим є те, що надзвичайною популярністю користуються жінки та чоловіки, що частіше показують та розповідають про свої буденні справи. Такі обличчя пропонують різноманітні товари та послуги, а їхні підписники все частіше це купують.

Гроші за рекламу! Як це працює?

Вже давно не секрет, що за один рекламний пост, середньостатистичний блогер отримує від 400 до 2000 гривень. Проте, все зводиться до числа та кількості читачів, отож до прикладу, сторіс в «Інстаграм»:

  • для аудиторії в 20 тисяч читачів – 300 грн,
  • для 50 тисяч – 600 гривень,
  • для понад 100 тисяч – близько 1000, а то і більше.

Рекламний пост на сторінці «Інстаграм»:

  • для 20 тисяч читачів – 500 грн,
  • для 50 тисяч – 800 гривень,
  • для понад 100 000 – близько 1600, а то і більше.

Беручи до уваги приблизні грошові суми та той факт, що блогер раз у день публікує одне сторіс та один рекламний пост, в місяць можна отримати більше 30 тисяч гривень. Проте, варто знати, що не завжди потенційні замовники реклами будуть задоволені на всі 100 відсотків вашою роботою, тому розвивати свій блог потрібно не лише за рахунок публікацій.

В будь – якому випадку, якщо ще 3 роки назад потрібно було пояснювати хто такі «блогери» та чим вони займаються, зараз – цей світ потроху перетворюється в інстажиття для кожного українця. Якщо у вас є заповітна мрія розкрутити свій бізнес, або ж і самому почати вливатись в блогерство нашої країни, «Гроші онлайн» – це перша фінансова підтримка від популярних організацій, що видають позику онлайн на вигідних умовах та для будь – кого.

2