ТОП 5 непотрібних покупок, на які не варто витрачати гроші

Досить часто за кілька днів до зарплати, люди стикаються з фінансовими проблемами. В першу чергу  такі труднощі виникають через не раціональне планування особистого бюджету. За статистикою існують ТОП 5 речей, на які витрачаються кошти – марно, і про них детальніше читайте нижче.

Досить часто за кілька днів до зарплати, люди стикаються з фінансовими проблемами. В першу чергу  такі труднощі виникають через не раціональне планування особистого бюджету. За статистикою існують ТОП 5 речей, на які витрачаються кошти – марно, і про них детальніше читайте нижче.

1. Непотрібний одяг. З приходом весняного сезону, так хочеться оновити свій гардероб. Однак, саме в такі періоди ми засмічуємо свої шафи, і в додаток витрачаємо кругленьку суму грошей. Перш за все, витягніть з дальніх полиць усе, що ви зможете одіти весною – перегляньте та викиньте зіпсовані речі, і лише тоді можете скласти список усього, що вам знадобиться.

2. Косметика, що не приносить користь. Маркетингові технології не стоять на місці, і напевно кожен звертав увагу на інноваційні засоби по догляду за шкірою, чи волоссям. Однак, не всі вони працюють, в більшості випадків витрачені 500, а той 1000 гривень не принесуть користь вашому зовнішньому вигляду. Краще придбайте – необхідний шампунь, зволожуючий крем і ряд косметики, що точно вам підійде.

3. Снеки та напівфабрикати. Вартість чіпсів, а також створених на заводі різноманітних продуктів харчування радують своєю низькою вартістю, однак користі та вітамінів від такої їжі зовсім не багато. Не варто, псувати організм солодкими напоями, чи харчами швидкого приготування, краще замінити їх більш корисними.

4. Зайва техніка. Напевне кожен хоча б раз купував тостер, або ж соковижималку і користувався нею всього лише кілька разів. Перш за все, варто уважно і ретельно зважити доцільність такого приладдя вдома, а вже потім пускатись у всі покупки.

5. Безлімітні абонементи в спортивні зали. Вартість так званих «безліміток» на фітнес, в тренажерну, чи інші групові заняття, вартують зовсім не дешево. Доцільність таких покупок зовсім бездумна, адже з приходом теплих сезонів можна замінити походи до залу, на вилазки в парки та стадіони.

До таких речей також відносять і шкідливі звички, позбавившись яких ви не лише зекономите кілька тисяч гривень, а й попіклуєтесь про здоровий спосіб життя.

Обирайте розумно та користуйтесь доцільними порадами, а якщо потрібна фінансова підтримка – вперед за вигідними кредитами з мобільного на портал «Гроші Онлайн».

2