Як подорожувати дешево?

Сьогодні доволі часто можна відвідати омріяні країни всього за кілька десятків доларів. Сотні корисних порад та лайфхаків просто заполонили простори мережі. Саме у цій статті ми з радістю розповімо про найдієвіші із них.

Сотні корисних порад та лайфхаків просто заполонили простори мережі.

Обирайте квитки, а не країну
Досить часто на сайтах лоукост – авіакомпаній можна знайти актуальні ціни на квитки в будь-який куточок світу, проте досить опустити цей час і на наступний день, така пропозиція буде в кілька разів дорожча. Рекомендуємо вам зареєструвати особистий акаунт саме на таких сервісах і відстежувати цікаві варіанти для омріяних подорожей. А якщо грошей на квитки не вистачає, користуйтесь сайтом «Гроші онлайн» та обирайте найкращі умови для займу, або позики онлайн.

Couchsurfing, або безоплатне житло
Для фанатів популярного шоу «Орел і Решка», термін Couchsurfing зовсім не новий. По всьому світу з допомогою однойменного додатка, подорожуючі туристи мають неймовірну змогу завести нові знайомства та скористатись безкоштовною ночівлею. Однак, такий спосіб варто використовувати людям, що не мають особливих претензій до комфорту та шумних сусідів. В будь – якому випадку потрібно спершу поцікавитись відгуками та бути особливо обережними.

Беріть з собою їжу
Бувають моменти коли дорога, або ж фінансова можливість не дозволяє скористатись кафе, чи їдальнею. Обирайте продукти, що не псуються та мають тривалий термін споживання, так вам вдасться зекономити кошти та не залишитись голодним.

Економимо на екскурсіях
У країнах Європи часто поширені інформаційні точки для туристів, що дозволяють суттєво заощадити на екскурсіях та послугах гідів. Обирайте маршрути з безкоштовними оглядовими майданчиками та вільним входом і насолоджуйтесь неймовірною красою.

Корисні електронні ресурси
Для того, щоб не розгубитись в зовсім новій точці світу, програмісти та просто досвідчені подорожуючі, створили збірку цікавих та дійсно вигідних порад, які помістили в додатках для смартфонів. Ось, до прикладу:
– Maps. Me – допоможе зорієнтуватись на місцевості без інтернету, адже це збірка найпопулярніших офлайн карт.
– Tripadvisor – це мобільний додаток, що стане в пригоді будь-кому , адже саме тут поєднались настанови для туристів початківців.
– Booking. com – допоможе забронювати помешкання в будь – якому місті світу.

А groshi.org.ua – це саме той сервіс, що завжди прийде на допомогу, тому що тут можна обрати вигідну компанію, яка запропонує онлайн кредит для незабутніх подорожей.

1