Як покращити кредитну історію за допомогою онлайн кредиту?

Кредитна історія містить інформацію про те, як вчасно та яким чином позичальник виконував зобов’язання пов’язані з договором фінансової організації.

Кредитна історія містить інформацію про те, як вчасно та яким чином позичальник виконував зобов’язання пов’язані з договором фінансової організації.

Усі дані про кредитну історію кожного громадянина зберігаються в Українському бюро кредитних історій, скорочено УБКІ. Перед видачею позики, кредитна компанія використовує цю інформацію для оцінки надійності своїх майбутніх клієнтів, і тому ставитись до своєї історії варто дуже серйозно. Однак, бувають ситуації коли ця ситуація вже злегка «заплямована», – як покращити її за допомогою кредиту онлайн детальніше в цій статті.

 Кредитна історія буває декількох видів:

  • Позитивна (виплати здійснювались вчасно і виконувались всі умови договору).
  • Негативна (позичальник не оплачував кредит та порушував умови договору, або ж зовсім знехтував поверненням позики).
  • Чиста (особа ніколи ще не користувалась послугами кредитних компаній, чи кредитними картами).

Щоб отримати інформацію про стан вашої особистої ситуації з кредитними організаціями, можна скористатись додатком «Кредитна історія», «Приват24» в розділі «Кредитний рейтинг», або ж обрати ревізію через УБКІ, вартість якої складає 50 грн. Якщо ж все-таки ви отримали інформацію, щодо негативної кредитної історії не варто передчасно засмучуватись. В будь – якому випадку є кілька методів її покращення.

Перевірений та дійсно працюючий з них – це оформити нову позику онлайн в одному з 20 перевірених МФО на сервісі «Гроші онлайн».

Значна кількість успішно закритих кредитів, дозволить позитивно вплинути на вашу ситуацію, а ці відомості зможуть змусити інспекторів заплющити очі на попередні помилки.

Однак, варто розуміти, що кожна невчасно виплачена сума по договору, буде погіршувати кредитну історію, знову і знову. Якщо виникли якісь проблеми з несвоєчасними внесками коштів щодо позики, повідомте про це консультантам, адже в будь – якому випадку вони постараються вам допомогти.

1