Як рефінансувати мікропозику МФО?

Будь – які кредити з певним часом доводиться повертати, проте коли виникають труднощі з вирішенням питання виплати по договору, розв’язати таку проблему можна з допомогою рефінансування. Що це таке та як оформити таку послугу, саме про це детальніше читайте у нашій статті.

Будь - які кредити з певним часом доводиться повертати, проте коли виникають труднощі з вирішенням питання виплати по договору, розв’язати таку проблему можна з допомогою рефінансування. Що це таке та як оформити таку послугу, саме про це детальніше читайте у нашій статті.

Основною перешкодою у припиненні виплат кредиту часто стають непередбачені життєві обставини у вигляді звільнення з роботи, важкої хвороби, незапланованих витрат, тощо. У подібних ситуаціях повернути кредит в назначений час надзвичайно важко, тому і рефінансування мікропозики стане альтернативним вибором.

Що таке рефінансування мікрокредитів?

Рефінансування – це фінансова операція, головною метою якої є закрити борг по кредиту.  Причинами для використання такої послуги можуть стати:

  1. Прострочення по договору.
  2. Кредит на велику суму грошей.
  3. Відсутність стабільного доходу.
  4. Раптова втрата офіційної роботи.
  5. Різке підвищення щомісячних витрат, тощо.

Мікрофінансові організації пропонують рефінансування кредиту для клієнтів, на більш лояльних умовах в порівнянні з іншими банківськими структурами. Обравши одну з МФО для проведення такої операції, ви отримаєте вагомі переваги, а саме:

  • Мінімум документів для оформлення договору, лише дані паспорту та ідентифікаційний код.
  • Віковий діапазон позичальників від 18 до 65 і більше.
  • Можливість отримання послуг цілодобово, навіть у вихідні та святкові дати.
  • Швидка обробка заявок та лояльні програми для усіх клієнтів.

Пам’ятайте, що перед оформленням рефінансування потрібно обов’язково звернутись в установу, в якій утворився борг по виплаті. Саме в такому режимі варто повідомити проблему, що спричинила утворення заборгованості та намагатись максимально швидко вирішити питання з кредитом.

Компанія «Гроші онлайн» пропонує скористатись допомогою від одної з фінансових організацій на нашому порталі. Використовуйте сервіс та обирайте МФО з найкращими та найвигіднішими умовами кредитування, та ви обов’язково залишитись задоволені.

2