Як відзначити Новий Рік та не витратити цілий статок?

Вже зовсім скоро всю країну накриє бій курантів та іскри шампанського,  настане одне із найголовніших свят – Новий 2020 Рік. Напевне кожен із нас чекає цей день з особливим нетерпінням, адже саме 1 січня асоціюється з подарунками, привітаннями від близьких, прикрасами та святковими застіллями. Уся метушня навколо цього періоду обходиться у чималу суму, тому варто скористатись цікавими порадами – як відзначити свята та залишитись при грошах.

Вже зовсім скоро всю країну накриє бій курантів та іскри шампанського,  настане одне із найголовніших свят – Новий 2020 Рік. Напевне кожен із нас чекає цей день з особливим нетерпінням, адже саме 1 січня асоціюється з подарунками, привітаннями від близьких, прикрасами та святковими застіллями. Уся метушня навколо цього періоду обходиться у чималу суму, тому варто скористатись цікавими порадами – як відзначити свята та залишитись при грошах.

1. Готуйтесь заздалегідь.

Новий рік – це виняткове свято, що не приходить випадково, тому аби провести його без зайвих витрат, можна вже з сьогоднішнього дня відкладати по кілька сотень гривень із особистого бюджету. Погодьтесь, що до 31 грудня таки вдасться назбирати достойну суму.

2. Складіть список.

Перед Новим роком варто наперед спланувати всі покупки, це стосується і подарунків. Зробіть нотатки в блокноті, або ж телефоні та викреслюйте усе куплене, тоді вам не доведеться витрачати гроші поза списком.

3. Прорахуйте бюджет.

Не потрібно спонтанно витрачати доволі великі суми грошей, краще  за все розрахувати свої кошти заздалегідь, тоді ви сміло зможете використовувати зазначені кошти на святкування Нового року.

4. Не нехтуйте акціями. Передноворічна метушня пропонує величезні знижки в супермаркетах та крамницях. Ця пора стане найкращою для вибору подарунків, інгредієнтів до святкового столу та ялинкової атрибутики.

5. Не забудьте про «грошову подушку». Досить часто обравши хороші презенти для близьких та рідних, закупивши усе для новорічного застілля, ми згадуємо про певні потреби, що також вимагають грошей. Як твердить відома приказка: «Як Новий рік зустрінеш, так і він проведе тебе в майбутньому», тому важливо, аби саме це свято пройшло в достатку. Якщо грошей бракує – не забувайте про вигідне кредитування від фінансових організацій на порталі «Гроші онлайн».

Сервіс «Гроші онлайн» – це тільки виняткові пропозиції та найкращі умови для новорічних кредитів від надійних МФО зі всієї України. Святкуйте досхочу, а про все інше попіклується наша компанія.

1