Як заробити на депозитах в банках України?

Сьогоднішня економічна ситуація в країні, заставляє більшість співвітчизників шукати та використовувати вторинні джерела доходів, в тому числі примножуючи свої особисті заощадження за рахунок депозиту. Як розбагатіти на банківських вкладах та що потрібно обов’язково враховувати? – саме про це читайте детальніше у статті.

Сьогоднішня економічна ситуація в країні, заставляє більшість співвітчизників шукати та використовувати вторинні джерела доходів, в тому числі примножуючи свої особисті заощадження за рахунок депозиту. Як розбагатіти на банківських вкладах та що потрібно обов’язково враховувати? - саме про це читайте детальніше у статті.

Якщо порівнювати роботу українських та європейських депозитних ринків, то знайдеться певні відмінності, які стосується як безпеки, так і відсоткових ставок. До прикладу: вразі банкрутства, банк Європи зможе гарантувати вкладникові повернення в розмірі 20000 євро, тоді коли національні установи пропонують лише 7500. Однак, досить значимим мінусом європейських структур стане – низька процентна ставка, коли використавши особисті кошти на такому депозитному ринку, вкладник може отримати 1-3 % річних, то в Україні близько 16 – 18 %. Щодо видів депозитів, то в економічній спеціалізованій літературі, класифікацію проводять за такими особливостями:

  • Призначення (юридична, або ж фізична особа).
  • Термін розміщення (терміновий, до запиту).
  • Грошова одиниця (гривні, долари, євро, тощо).
  • Функціональність.

Аби отримати вигоду, більшість українців обирають короткострокові з отриманням прибутку депозити.

Скільки можна отримати на депозитах?

Якщо довіритись об’єктивній статистиці, вкладаючи 10 тисяч гривень, то за рік можна заробити 1700 – 1800, усе напряму залежить від масштабу вкладеного капіталу.

Однак, не варто забувати і про так звані «підводні камені», адже підписуючи папери ви віддаєте свої кошти в користування іншому суб’єкту і в разі банкрутства, або ж позбавлення ліцензії, особа може залишитись ні з чим.

В моменти коли грошей бракує, а отримати депозит за договором не вдається, завжди можна скористатись мікрокредитом від фінансових організацій.

Компанія «Гроші онлайн» пропонує вигідні умови від МФО всього за 15 хвилин. Спробуйте просто зараз та вперед витрачати готівку на різноманітні потреби, вже сьогодні.

1