Зимовий відпочинок вже не за горами!

Успішно стартував останній місяць осені, і от за кілька тижнів розпочнеться зимовий сезон. Для любителів та палких шанувальників холодного періоду року – це найкращий час, аби помилуватись гірськими краєвидами та насолодитись екстремальним спортом. Одним з найпопулярніших занять на засніжених вершинах вважається катання на лижах, і зазвичай досвідчені  фанати заздалегідь розпочинають підготовку до цього хобі.

Успішно стартував останній місяць осені, і от за кілька тижнів розпочнеться зимовий сезон. Для любителів та палких шанувальників холодного періоду року – це найкращий час, аби помилуватись гірськими краєвидами та насолодитись екстремальним спортом. Одним з найпопулярніших занять на засніжених вершинах вважається катання на лижах, і зазвичай досвідчені  фанати заздалегідь розпочинають підготовку до цього хобі.

Розпочинаючи сезон, варто одразу попіклуватись про якісне спорядження та зручний одяг. Звичайно, що кожен хороший гірськолижний курорт має свої «прокатні точки», проте погодьтесь – набагато зручніше та впевненіше відчувати себе у своєму особистому екіпіруванні. Збираючись у гори попіклуйтесь про:

  • Професійні лижі. Придбати їх можна у спеціалізованих оффлайн, або ж онлайн магазинах. Обирайте моделі, які більші на 5- 20 сантиметрів від вашого зросту, адже тоді вони зможуть прослужити вам набагато довше.
  • Хороші палиці. Кожен лижник знає, що круті повороти та маневреність на схилах напряму залежить від відмінних палиць, тому не нехтуйте порадами та обзаведіться ними.
  • Правильні черевики. Для початківців та впевнених любителів цього спорту, черевики потрібно обирати середньої жорсткості. Не звертайте увагу на перемикачі та регулятори, а віддайте перевагу кращій якості.
  • Захисні окуляри та шолом. Такі засоби безпеки просто необхідність під час екстремальних видів спорту, обов’язкові аксесуари підбираються абсолютно індивідуально для кожного. Звертайтесь до спеціалізованих магазинів за порадою консультанта.

Дійсно якісне лижне спорядження потребує не лише ретельного підбору, а й немалих коштів. Компанія «Гроші онлайн» – це перший український сервіс, що підібрав 20 кращих МФО. Тут можна знайти вигідні умови оформлення швидкого кредиту для підготовки до зимового відпочинку з мобільного, із будь – якого пункту нашої країни.

Разом  з екіпіруванням,  варто подбати про якісний теплий одяг для лижного спорту. Такий список можна доповнити згідно свого особистого досвіду, однак стандартно це – лижні куртки та штани, термобілизна, черевики для пересування поза горами, рукавиці, шарф та шапка.

Головним критерієм вибору є зручність та комфорт, тому слідкуйте за погодою, не пропустіть перший сніг та бронюйте готелі вчасно, аби довгоочікуваний спуск з гір з новеньким спорядженням став дійсно не забутнім, а сервіс «Гроші онлайн»  вам в цьому допоможе.

2