bistrozaim

Бистро Займ

сума кредиту 15 000грн

перший кредит 0.01%

вік 18-65 років

Позики в Україні: швидко, просто та надійно!

Громадяни нашої країни дуже часто, набагато частіше ніж хотілося б, стикаються з фінансовими труднощами. І так як економічні кризи зазвичай, якщо і зачіпають, то практично всіх навколо, то знайти того, хто б простягнув вам руку допомоги у важкій фінансовій ситуації зазвичай вкрай проблематично. Родичі та друзі зазвичай знаходяться в подібній же патовій ситуації. А банки наразі швидко гроші не видають або вимагають величезну кількість довідок і ще більше часу на оформлення. Тому, якщо вам потрібен кредит онлайн на карту швидко, на виручку прийдуть незамінні мікрофінансові організації (МФО).

Швидкі позики та їх особливості

У співпраці з мікрофінансовими копаниями є один істотний мінус, в порівнянні з банками, їх відсоткова ставка набагато вища. Але бувають випадки, коли вкрай потрібен швидкий кредит онлайн: у неробочий час, у вихідні, вночі – і тоді єдиним і самим правильним виходом буде відправити заявку в одну з мікрофінансових компаній. Адже тільки вони видають швидкий кредит вночі і вдень, в режимі 24/7, без свят і вихідних днів. Тому, якщо вам терміново потрібні гроші сьогодні на банківську карту, звернення до послуг МФО – єдиний можливий вихід із ситуації.

А також тільки в МФО можна оформити перший кредит під 0%. Адже ці мікрофінансові організації знаходяться в постійному пошуку нових клієнтів. Хоча, перша позика зазвичай не велика – не більше 5 тисяч гривень. Але і віно буде дуже до речі, якщо треба всього лише дожити до зарплати.

На відміну від банків, мікрофінансові організації відносяться до своїх клієнтів досить лояльно. Тут видають кредити онлайн терміново практично всім: учням вузів і літнім людям, що знаходяться на пенсії. Ви можете звертатися за позикою в МФО навіть якщо ви працюєте неофіційно або маєте погану кредитну історію.

Позики МФО видають дуже оперативно – для отримання грошей буде потрібно всього не більше півгодини для нових клієнтів і не більше 15 хвилин для постійних.
Також ці компанії працюють з мінімумом документів. Якщо ви вирішили отримати швидкий кредит на карту, вам необхідні будуть лише дані вашого паспорта та ІПН. Іноді вас можуть попросити скинути скани документів або сфотографуватися з паспортом. Але це скоріше буде винятком з правила.

Де можна оформити швидку позику на карту?

У нашій країні працює безліч мікрофінансових компаній. На нашому сайті Groshi.org.ua ми зібрали тільки надійні, перевірені часом і тисячами клієнтів, організації з найбільш вигідними для позичальників пропозиціями. Серед найпопулярніших МФО з високим рейтингом варто згадати: Credit Kasa, Credit7, Глобал Кредит, My Wallet, Alex Credit, Ccloan. На нашому сайті вони розміщені у вигляді рейтингу: від найцікавіших офферів до трохи менш привабливих.
Ми також перевіряємо, чи є у цих компаній ліцензії, чи працюють вони відкрито, чесно і безпечно. Тому, якщо у вас виникла необхідність взяти швидкий онлайн кредит, обов’язково відвідайте Groshi.org.ua. Тут ви запросто зможете підібрати ідеальну пропозицію.

Що варто врахувати, якщо ви вирішили оформити кредит в МФО?

МФО найчастіше пропонують дуже цікаві умови надання позик. І це стосується не тільки перших кредитів для нових позичальників, які дуже багато великих мікрокредитних компаній пропонують під 0,01%. Також дуже часто МФО проводять акції для постійних своїх споживачів: 50% знижки на суму нарахованих відсотків, кешбек, проводять розіграш різноманітних цінних призів і просто дарують подарунки. Всі події від найнадійніших і перевірених МФО, які дозволять вам взяти позику швидко і з мінімальною переплатою, ми розміщуємо на нашому сайті в розділі Акції. Загляньте туди – і ви обов’язково знайдете там щось цікаве.
Також переконливо вас просимо не затримувати оплату за позикою. Адже в разі прострочення платежу, практично всі МФО подвоюють розмір процентної ставки за кожен день прострочення.
Також варто дуже уважно вивчити кредитний договір, ще до його підписання. І якщо вас щось не задовольняє, поки ви не натиснули кнопку «підписати», ви завжди можете відмовитися від послуг даної МФО і просто взяти вашу швидку позику в іншій організації.

Бистро Займ і його головні переваги

 1. Взяти позику на карту швидко можна онлайн в мережі інтернет. І це стосується навіть першої позики від нового клієнта.
 2. Ви можете оформити кредит швидко на карту також в одному з 70 відділень компанії.
 3. Сервіс працює цілодобово без свят і вихідних.
 4. Бистро Займ – одна з небагатьох компаній, яка може надати перший кредит розміром до 15 тисяч гривень.
 5. Високий відсоток схвалення. Компанія Бистрозайм видає позики онлайн швидко навіть студентам і пенсіонерам.
 6. Компанія bistrozaim гарантує збереження ваших персональних даних, безпеку всіх фінансових операцій і простоту сервісу.

Коротка довідка про компанію Бистро Займ

Бистро Займ – одна з найнадійніших і найбільш популярних мікрофінансових компаній, яка вже досить давно і плідно працює на фінансовому ринку нашої країни. Вони дуже лояльно ставляться до своїх клієнтів. Тут схвалюється більше 90% поданих заявок. Також важливими перевагами компанії Бистро Займ є цілодобова робота сервісу та можливість отримати кредит онлайн усього за 7 хвилин, навіть для нового клієнта компанії.

Хто ж може отримати швидко займ на карту?

Щоб отримати кредит в МФО Бистро Займ, досить бути громадянином України віком від 18 до 65 років. З документів Бистро Займ вимагає тільки дані паспорта та ІПН. Однак отримати швидку позику на карту без паспортних даних тут не вийде. Також дуже бажано працювати, хоча б неофіційно, або мати будь-який інший постійний дохід і прописати цю інформацію в Анкеті.

Правила надання позик

Перший кредит для нового позичальника надається терміном не більше, ніж на 15 днів. Однак сума може бути значною. Це практично єдина мікрокредитна організація на ринку України, яка може запропонувати першу позику на суму до 15 тисяч гривень. Постійний же клієнт компанії може розраховувати вже на більш тривалий термін кредитування – аж до 30 днів. Що ж робити, якщо прийшов термін виплати вашої позики, а ви ну просто ніяк не можете погасити свій кредит? В такому випадку Бистро Займ запропонує вам продовжити кредитний договір. Послуга пролонгації кредиту доступна як для постійних, так і для нових клієнтів компанії. Оформити продовження кредиту можна в будь-який час до закінчення терміну дії кредитного договору. Процедура оформлення продовження позики тут реалізована доступно і просто. Досить здійснити сайт бистрозайм вхід до кабінету, повністю оплатити відсотки, і оформити продовження кредитного договору на необхідну кількість днів. Продовжувати позику ви можете необмежену кількість разів.

МФО пропонує гроші під 2% за день. Це середня ставка по ринку. Для нових клієнтів діє постійна акція «Перша позика під 0%». Що ж стосовно сум та термінів кредитування, то Бистро Займ може видати як на перший кредит, так і на всі наступні, позику в розмірі від 500 до 15 тисяч гривень, а термін кредитування буде: для першого кредиту нового клієнта від 7 до 15 днів, а для постійних клієнтів – від 7 до 30 днів.

Процедура оформлення позики

Коли ви оформляєте кредит в компанії Бистро Займ, необхідно слідувати простому алгоритму:

 1. Відвідайте портал компанії – www.bistrozaim.ua. На кредитному калькуляторі виберіть потрібну суму і термін майбутньої позики.
 2. Заповніть анкету-заявку. Просто заповніть поля короткої форми. Так ви створите власний бистрозайм Особистий Кабінет. Якщо ж ви оформлюєте позику повторно, просто увійдіть до Особистого Кабінету та внесіть туди всю потрібну інформацію.
 3. Далі буде верифікація вашої банківської картки. На вашій картці буде заблокована довільна сума до до 1 грн. Далі цю цифру треба ввести в виділеному полі. Після підтвердження заявки вона повернеться на ваш рахунок.
 4. Рішення про надання позики від МФО. Воно зазвичай приймається автоматично і тому час очікування в середньому становить усього кілька хвилин.
 5. Підписання договору. Після прийняття МФО позитивного рішення, ви повинні будете підписати кредитний договір. Настійно рекомендуємо вам уважно ознайомитися з його умовами до підписання.
 6. Отримання грошей. Після підписання договору кошти практично миттєво зараховуються на картку. І вже за кілька хвилин ви зможете забрати вашу позику готівкою в найближчому банкоматі.

На жаль, за правилами МФО ви можете взяти тільки один кредит. Тому, якщо вам потрібна друга позика або хочете збільшити суму поточної, то ви спочатку зобов’язані повністю закрити попередній кредит, а вже потім звертатися за наступним.

Погашення позик

Тут вам можуть запропонувати кілька способів оплати кредиту:

 1. Погашення в Особистому Кабінеті на сайті.
 2. Можна сплатити у відділенні будь-якого банку України.
 3. Оплата через термінали самообслуговування easypay, regulpay.
 4. Готівкою в будь-якому відділенні Нової Пошти вашого міста.

Зверніть увагу: у разі, коли ви погашаєте кредит не на сайті компанії Бистро Займ, то гроші треба вносити як мінімум за 2-3 банківських дня раніше.
Ви можете погашати позику заздалегідь. І платити будете тільки за дні, коли ви фактично користувалися коштами, а не за весь період кредитування. Також існує можливість погашати позику частинами.

Акції

Мікрофінансова організація Бистро Займ щорічно проводить безліч різноманітних акцій. Найпопулярніша акція від цієї компанії – «Кредит новим клієнтам під 0,01%». Також часто проводяться розіграші призів, присвячені Дню Знань, 8 березня, Новому Року, під чорну п’ятницю тощо. Тому стежте за новинами на сайті компанії і не пропустіть свій бистрозайм промокод. Новий промокод бистрозайм ви зможете знайти або на сайті самої мікрофінансової компанії, або на нашому сайті groshi.org.ua, в розділі Акції.

Штрафні санкції при простроченні оплати

У разі, якщо ви не змогли погасити вашу позику вчасно, до дати закінчення дії договору, компанія Бистро Займ буде вважати це простроченням платежу і почне нараховувати + 1% до поточної ставки за кожен день користування вами кредитними коштами. У зв’язку з цим вкрай важливо самостійно стежити за термінами погашення і вчасно оплачувати ваші позики. А в разі настання фінансових проблем або форс-мажорних ситуацій ви завжди можете оформити пролонгацію або звернутися до МФО за реструктуризацією оплати кредиту.

Контакти

Юридична назва: ТОВ «Служба миттєвого кредитування»
Адреса: 69037, місто Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39-А, офіс 25
Тел: 0 800 507 570
Пошта: [email protected]
Сайт: www.bistrozaim.ua
ЄДРПОУ 38839217
Свідоцтво про реєстрацію IK№118 від 24.09.2013
Ліцензія Нацкомфінпослуг №1803 від 23.07.2015

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
Вид кредитів
Цілі кредитування
Вік позичальника
Термін кредитування
Швидкі кредити
Сума позики
Позика під заставу
1