Гроші Всім

сума кредиту 15 000грн

перший кредит до 3 000 грн

вік 18-65 років

Кредит в МФО Гроші Всім – головні переваги

 1. Вся процедура оформлення кредиту здійснюється онлайн в мережі інтернет навіть для першого кредиту. Нікуди ходити не потрібно.
 2. Оформлення відбувається дуже швидко. Усього 15 хвилин на оформлення, і Ви вже можете витрачати вашу позику.
 3. Сервіс працює цілодобово без свят і вихідних.
 4. Високий відсоток схвалення. Гроші Всім Київ видають кредити навіть студентам та пенсіонерам.

Кредит від Гроші Всім – просто, швидко і надійно!

Найчастіше наші бажання не співпадають з нашими можливостями і в більшості випадків це пов’язано з нестачею грошей. Громадяни нашої країни досить часто опиняються в складній фінансовій ситуації. Як правило, це відбувається за кілька днів до зарплати, коли майже всі заощадження витрачені, а кілька тисяч гривень були б вельми до речі. Саме тому такою популярністю стали користуватися компанії, які пропонують населенню кредитні послуги. А особливо нашим співвітчизникам сподобалися мікропозики (або мікрокредити), які допомагають швидко і з мінімальними зусиллями вибратися з тимчасової «фінансової ями», або купити необхідну вам річ. Найчастіше за мікропозикою українці звертаються до мікрофінансових організацій (МФО). МФО надають послуги з кредитування населення і діють відповідно до ліцензії, яка видається державним регулятором.

Groshivsim – на сьогодні одна з найпопулярніших МФО. Вона пропонує одну з найбільш швидких та зрозумілих процедур оформлення кредиту. Ви можете оформити позику з дому, офісу або торгівельного центру. Адже для подачі заявки та отримання грошей необхідно усього лише: будь-який гаджет з доступом в інтернет і трохи вільного часу. У компанії Гроші Всім практикується індивідуальний підхід до кожного клієнта, а оператори колл-центру не тільки ввічливі, але й високопрофесійні та обов’язково допоможуть вам розібратися у всіх аспектах кредитування.
Одним з основних принципів роботи компанії є кришталева чесність і прозорість в спілкуванні зі своїми клієнтами. Саме тому кредитний договір написаний чітко і зрозуміло, не містить жодних прихованих платежів і комісій, текстів, набраних дрібним шрифтом.

Хто ж може розраховувати на підтвердження кредитної заявки в Гроші Всім?

В Гроші Всім кредит оформити можна дуже просто. Адже компанія висуває всього 4 простих вимоги до своїх майбутніх Позичальників:

 1. Кредит пропонується тільки громадянам України, які перебувають на території нашої держави.
 2. Потенційний позичальник повинен бути старше 18 і молодше 65 років.
 3. Мінімальна кількість документів: тільки паспорт і ідентифікаційний код.
 4. Необхідно мати хоча б неофіційне джерело доходу і вказати його при заповненні анкети. Інакше, яким чином ви плануєте погашати вашу позику?

Умови кредитування

Якщо ви плануєте взяти позику в МФО Гроші Всім вперше, то вам запропонують взяти позику на термін до 29 днів. Однак, якщо у вас виникнуть непередбачені фінансові труднощі, ви завжди зможете оформити послугу пролонгації кредиту. Зробити це можна тільки до закінчення терміну дії кредитного договору. Процедура оформлення продовження кредиту в МФО Гроші Всім реалізована вкрай зрозуміло. Просто здійсніть Гроші Всім вхід в кабінет, повністю оплатіть відсотки та активуйте послугу продовження терміну кредитування. Один з важливих плюсів роботи з МФО Гроші Всім є можливість продовжувати займ необмежену кількість разів. Але відсотки по кредиту необхідно буде оплачувати регулярно кожні десять днів.
Процентна ставка по кредитуванню складає 1,9% в день. Сума, яку МФО Гроші Всім може видати на перший займ новому клієнтові не буде перевищувати 3 тисячі гривень. Потім, в разі плідної співпраці з компанією, сума може зрости до 15 тисяч.

Оформлюємо займ. Усього 5 простих кроків

Коли ви оформляєте позику в Гроші Всім, необхідно слідувати простому алгоритму:

 1. Відвідайте портал www.groshivsim.com. На кредитному калькуляторі виберіть потрібну суму.
 2. Заповніть анкету-заявку. Просто впишіть потрібну інформацію в поля короткої форми. Так ви створите Гроші Всім Особистий Кабінет. Якщо ж ви оформляєте позику повторно, просто здійсните на сайті Гроші Всім вхід в особистий кабінет, і внесіть туди всю потрібну інформацію.
 3. Далі буде проведена верифікація вашої банківської картки.
 4. Підписання договору. Після прийняття МФО позитивного рішення вам необхідно буде уважно ознайомитися з умовами договору та підписати його.
 5. Отримання грошей. Після підписання договору кошти практично миттєво зараховуються на картку. І вже за кілька хвилин ви зможете забрати вашу позику готівкою в найближчому банкоматі.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! Одномоментно може бути відкритий лише один кредит. Тому, для того, щоб взяти другий кредит, рекомендуємо вам погасити заборгованість за попередньою позикою.

Способи погашення кредиту

Гроші Всім піклуються про своїх клієнтів. Тому пропонують кілька способів погашення позики:

 1. Погашення в Особистому Кабінеті на сайті МФО. Для цього необхідно здійснити Гроші Всім вхід до кабінету і оплатити вашу позику шляхом перерахування коштів з вашої картки на розрахунковий рахунок компанії.
 2. У будь-якому з банків України за реквізитами, вказаними у вашому договорі.
 3. Через термінали самообслуговування.

Зверніть увагу: у разі, коли ви погашаєте кредит не в Особистому Кабінеті, то гроші треба вносити як мінімум за 2-3 банківських дні до дати завершення терміну кредитування.
Також мікрофінансова компанія Гроші Всім Україна надає своїм клієнтам можливість погашати заборгованість заздалегідь. В цьому випадку платити ви будете тільки за фактичний термін користування коштами. До того ж існує можливість погашати ваш позику частинами. Все це можливо дуже просто здійснити, увійшовши в ваш Особистий Кабінет і слідуючи простим інструкціям.

Акції від Гроші Всім

Мікрофінансова організація Гроші Всім щорічно проводить безліч різноманітних акцій. Найпопулярніша акція від цієї компанії – «Кредит новим клієнтам під 0,01%». Також часто проводиться розіграш призів, присвячений Дню Знань, 8 березня, Нового Року, під чорну п’ятницю тощо. Тому стежте за новинами на сайті компанії і не пропустіть свій Гроші Всім промокод. Новий промокод від Гроші Всім ви зможете знайти або на сайті самої мікрофінансової компанії, або на нашому сайті groshi.org.ua в розділі Акції.

Штрафні санкції при простроченні погашення позики

Якщо ви все ж запізнилися з погашенням кредиту, то на суму вашої заборгованості налічуватимуться додатково ще 2,9% від суми заборгованості за кожен день користування коштами. Тому рекомендуємо вам уважно стежити за термінами закінчення договору, по можливості, оплачувати ваш кредит заздалегідь.

Гроші Всім контакти

Юридичне найменування: ТОВ «Фінансова компанія «Верона »
Адреса: 04073, м. Київ, пр-т С. Бандери, б. 8, корпус 6
Гроші Всім телефон: 0 800 216 777
Пошта: [email protected]
Гроші Всім сайт: www.groshivsim.com
ЄДРПОУ 41602157
Свідоцтво про реєстрацію ФK№964 від 05.12.2017
Ліцензія Нацкомфінпослуг №4561 від 19.12.2017

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
Вид кредитів
Цілі кредитування
Вік позичальника
Термін кредитування
Швидкі кредити
Сума позики
Позика під заставу
2