HotZaim

вік від 18 років

Мікрокредити в Україні – швидко, просто та надійно!

Громадяни нашої країни дуже часто, набагато частіше ніж хотілося б, стикаються з фінансовими труднощами. І через те, що економічні кризи зазвичай, якщо і зачіпають, то практично всіх навколо, то знайти того, хто б простягнув вам руку допомоги у важкій фінансовій ситуації, зазвичай вкрай проблематично. Родичі і друзі частіш за все знаходяться в подібній же патовій ситуації. А банки вважають за краще не видавати мікрокредити або вимагають величезну кількість довідок і ще більше часу на оформлення. Тому, якщо гроші вам потрібні швидко і вже на вчора, на допомогу прийдуть незамінні мікрофінансові організації (МФО).

Переваги мікрокредитів

Це вигідно. Зараз на ринку нашої країни працює безліч МФО. І в основному вони пропонують не найцікавіші процентні ставки за своїми позиками. Однак наш сервіс groshi.org.ua зібрав усі найвигідніші пропозиції від кредитних організацій. Найбільш вигідною для позичальників на сьогодні є пропозиція безвідсоткового кредиту для нових клієнтів. На нашому сайті ми розміщуємо всі подібні пропозиції від надійних компаній. Як бачите, в кінцевому підсумку, брати кредит у мікрофінансових компаній вкрай вигідно. До того ж, якщо ви є постійним клієнтом МФО, і вчасно сплачуєте всі свої позики, то ваша кредитна історія буде поліпшуватися з кожним днем. Що в подальшому буде приводити до збільшення кредитного ліміту та зменшення процентної ставки.

Це зручно. Ви можете отримати гроші, не виходячи з дому. Для цього потрібен будь-який гаджет з виходом в інтернет і мінімум документів: тільки паспорт і код. Не потрібно збирати довідки, бігати по відділеннях банків, стояти в довгих чергах. Також принадність кредитування від мікрофінансових організацій в тому, що вони працюють в режимі 24/7, без свят і вихідних, та видають гроші на картку в повністю автоматичному чи напівавтоматичному режимі.

Це швидко. Зазвичай система видачі кредитів працює в автоматичному чи напівавтоматичному режимі. Тому від моменту початку оформлення заявки до отримання грошей проходить не більше 30 хвилин. А якщо ж ви є постійним клієнтом, гроші можна взагалі отримати за 7-15 хвилин. Просто зайдіть в інтернет на сайт Groshi.org.ua, виберіть найкращу пропозицію від МФО, подайте заявку, в якій необхідно позначити суму і термін позики, додайте номер картки. Після верифікації картки, схвалення заявки і підписання вами кредитного договору, гроші будуть зараховані на ваш розрахунковий рахунок практично моментально.

Які можуть бути вимоги до потенційного клієнта МФО?

Щоб отримати кредит в МФО, досить бути громадянином України віком від 18 до 65 років (в середньому). Але останнім часом мікрофінансові компанії стали видавати кредити і пенсіонерам до 70 років. З документів необхідні тільки дані паспорта та ІПН. Деякі компанії можуть зажадати скани документів або ваше фото з паспортом у руках. Однак це буде все ж винятком з правила. Також, щоб отримати позику, необхідно мати хоча б неофіційне джерело постійного доходу. Адже ви ж плануєте погашати ваш кредит, чи не так?

Як оформити мікрокредит?

Отримати мікрокредит онлайн в МФО зможе навіть не дуже впевнений користувач інтернету. Сайт-каталог Groshi.org.ua дуже простий, зручний у використанні та інтуїтивно зрозумілий. З чого ж починати?

  1. Уважно ознайомтесь з пропозиціями від МФО, розміщеними на нашому сайті, і виберіть найкращу.
  2. Надішліть заявку в вибране МФО. При бажанні можна подати заявки відразу в декілька компаній. Це може збільшити ваші шанси на отримання позики.
  3. У заявку внесіть всю необхідну інформацію, в тому числі персональні дані, номер банківської картки, суму та період позики, телефон, e-mail.
  4. Очікувати відповідь зазвичай доводиться від 5 до 15 хвилин. Потім слід підписати кредитну угоду. І вже за декілька секунд гроші будуть зараховані на вашу картку. Потім ви зможете зняти їх готівкою в найближчому банкоматі.

Що таке сервіс Hotzaim і як він працює?

Компанія Hot zaim – не є мікрофінансовою компанією, а є усього лише сервісом порівняння кредитів, що видаються іншими МФО. Тут розміщена не тільки інформація про найпопулярніші мікрокредитні компанії, але і ряд цікавих статей про роботу ринку мікрокредитування в нашій країні, законодавство у галузі мікрокредитування.

Контакти

Сайт: www.hotzaim.in.ua

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
Вид кредитів
Цілі кредитування
Вік позичальника
Термін кредитування
Швидкі кредити
Сума позики
Позика під заставу
2