MegaGroshi

сума кредиту 14 950грн

перший кредит під 0% до 3 000 грн

вік від 18 років

Кредит в МФО МегаГроші – головні переваги

 1. Вся процедура оформлення кредиту здійснюється онлайн в мережі інтернет навіть для першого кредиту. Нікуди ходити не потрібно.
 2. Оформлення відбувається дуже швидко. Усього 5-15 хвилин на оформлення, і Ви вже можете витрачати вашу позику.
 3. Сервіс МегаГроші працює цілодобово без свят і вихідних.
 4. МФО megagroshi гарантує захист ваших персональних даних і безпеку будь-яких фінансових взаєморозрахунків з компанією.

Мегагроші – найпопулярніша компанія на ринку мікрокредитування!

Mega groshi – це найкраща на сьогодні мікрокредитна компанія з відмінними відгуками. Кредити компанія Мега Гроші видає швидко і просто, без поручителів і довідок з роботи. З документів потрібно мати тільки паспорт та ідентифікаційний код. Все оформлення відбувається виключно онлайн в мережі інтернет. Ви зможете отримати ваші гроші навіть просто сидячи на дивані в затишній вітальні або прогулюючись по торгівельному центру.

Вимоги до Позичальників

Оформити Мега Гроші кредит дуже просто. Досить відповідати 4 критеріями:

 1. Кредит пропонується тільки громадянам України, які перебувають на території нашої держави.
 2. Вік від 18 років.
 3. Мінімальна кількість документів: тільки паспорт та ідентифікаційний код.
 4. Необхідно мати хоча б неофіційне джерело доходу і вказати його при заповненні анкети. Інакше, яким чином ви плануєте погашати вашу позику?

Умови надання позик

Відсотки за користування коштами у МФО МегаГроші, напевно, найнижчі в нашій країні і складають 1,8% в день. У МФО МегаГроші кредит можна взяти на суму від 500 до 3 тисяч гривень для нового клієнта і до 14 950 гривень для постійного, терміном від 7 до 27 днів.
Якщо ж у вас виникнуть непередбачені фінансові труднощі, ви завжди зможете оформити продовження кредиту. Для цього треба просто зайти до Мегагроші Особистого Кабінету, на вкладці «Мій Кредит» вибрати термін продовження (7, 15 або 30 днів) і натиснути клавішу «Продовжити». Однак здійснити це необхідно виключно до закінчення терміну дії кредитного договору. Одним з важливих плюсів роботи з МФО МегаГроші є можливість продовжувати займ необмежену кількість разів в межах одного року.

Процедура оформлення кредиту в компанії МегаГроші

Для того, щоб оформити кредит у компанії МегаГроші, вам необхідно зробити лише кілька простих кроків:

 1. Відвідати портал www.megagroshi.com.ua
 2. На кредитному калькуляторі виберіть суму і термін Вашої позики. Звертаємо Вашу увагу, що перший кредит новому клієнтові компанія видає тільки на суму від 500 до 3 тисяч гривень.
 3. Далі необхідно зареєструватися і заповнити анкету-заявку. Просто впишіть потрібну інформацію в поля короткої форми. Так ви створите ваш Особистий Кабінет. Якщо ж ви будете брати позику повторно, просто треба увійти в кабінет і натиснути клавішу «Отримати кредит». Через те, що ваші дані зберігаються на сайті, то для того, щоб отримати повторний займ, вам необхідно зробити лише пару кліків.
 4. Далі буде проведена процедура верифікації вашої банківської картки. Для цього на ній буде заблокована довільна сума до 1 грн. Для того, щоб МФО отримало підтвердження, що це ваша картка, необхідно в спеціальному віконці в вашому Особистому Кабінеті ввести заблоковану суму з копійками. Ця сума тільки блокується, вона не буде списана.
 5. Рішення про видачу кредиту ви отримаєте за 5-7 хвилин (у робочий час). Ви отримаєте e-mail або смс з рішенням.
 6. Підписання договору. Після прийняття МФО позитивного рішення, вам необхідно буде уважно ознайомитися з умовами договору і підписати його.
 7. Отримання грошей. Після підписання договору кошти практично миттєво зараховуються на картку. І вже за декілька хвилин ви зможете забрати вашу позику готівкою в найближчому банкоматі.

Компанія МегаГроші видає тільки один кредит одному позичальнику. Тому, якщо Ви хочете взяти другий кредит або збільшити суму вашої попередньої позики, вам спочатку доведеться погасити попередній кредит.

Як погасити Вашу позику?

Компанія МегаГроші піклуються про своїх клієнтів. Тому вони пропонують кілька способів погашення позики:

 1. Погашення в Особистому Кабінеті на сайті компанії МегаГроші.
 2. У будь-якому з банків України.
 3. Через термінали самообслуговування ПриватБанку, iBox, EasyPay, City24.

Зверніть увагу: у разі, коли ви погашаєте кредит не в Особистому Кабінеті, то гроші треба вносити як мінімум за 2-3 банківських дня заздалегідь.
Також мікрофінансова компанія МегаГроші надає своїм клієнтам можливість погашати заборгованість раніше. В цьому випадку платити ви будете тільки за фактичний термін використання коштів. До того ж існує можливість погашати вашу позику частинами.

Акції

МегаГроші щорічно проводить безліч різноманітних акцій. Найпопулярніша – це постійна акція цієї компанії – «Кредит новим клієнтам під 0,01% в день» або «50% знижка на повторний кредит для постійних клієнтів». Також часто проводиться розіграш призів, присвячений Дню Знань, 8 березня, Нового Року, під чорну п’ятницю тощо. Тому стежте за новинами на сайті компанії і не пропустіть нову Акцію від цієї компанії. Всі поточні акції МФО МегаГроші ви зможете знайти або на сайті самої компанії, або на нашому сайті groshi.org.ua, в розділі Акції.

Штрафи при простроченні виплати кредиту

У разі запізнення з оплатою кредиту в строк, на суму вашої заборгованості нараховується пеня, починаючи з самого першого дня прострочення. Вона становить 3% від суми заборгованості в день. А в тому випадку, якщо ви отримували позику по акції зі зниженою процентною ставкою, вся сума вашої позики буде перерахована за стандартною ставкою 1,8% за день кредитування. При чому перерахований буде весь період кредитування. Тому настійно радимо вам самостійно стежити за термінами оплати і вчасно погашати ваші позики.

Контакти

Юридична назва: ТОВ «Фінтеч Лаб»
Адреса: 01032, г. Киев, ул. Саксаганського 119-А, офіс 31
Телефон: 0800 30 12 12
Пошта: [email protected]
Сайт: www.megagroshi.com.ua
ЄДРПОУ 41484702
Свідоцтво про реєстрацію ФK№965 від 07.12.2017
Ліцензія від 01.02.2018

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
Вид кредитів
Цілі кредитування
Вік позичальника
Термін кредитування
Швидкі кредити
Сума позики
Позика під заставу
2