Море Грошей

сума кредиту 15 000грн

перший кредит до 4 000 грн

вік 18-65 років

Кредит в МФО Море грошей – головні переваги

 1. Вся процедура оформлення кредиту здійснюється онлайн в мережі інтернет навіть для першого кредиту. Нікуди ходити не потрібно.
 2. Оформлення відбувається дуже швидко. Усього 20 хвилин на оформлення, і Ви вже можете витрачати вашу позику.
 3. Сервіс Море Грошей ua працює цілодобово без свят і вихідних.
 4. Високий відсоток схвалення. Вони видають кредити навіть студентам і пенсіонерам.
 5. МФО Море Грошей гарантує захист ваших персональних даних і безпеку будь-яких фінансових взаєморозрахунків з компанією.

Кредит онлайн Море Грошей – просто, швидко і надійно!

Найчастіше наші бажання не співпадають з нашими можливостями і в більшості випадків це пов’язано з нестачею грошей. Громадяни нашої країни досить часто опиняються в складній фінансовій ситуації. Як правило, це відбувається за кілька днів до зарплати, коли майже всі заощадження витрачені, а кілька тисяч гривень були б вельми до речі. Саме тому такою популярністю стали користуватися компанії, які пропонують населенню кредитні послуги. А особливо нашим співвітчизникам сподобалися мікропозики (або мікрокредити), які допомагають швидко і з мінімальними зусиллями вибратися з тимчасової «фінансової ями», або купити необхідну вам річ. Найчастіше за мікропозикою українці звертаються до мікрофінансових організацій (МФО). МФО надають послуги з кредитування населення і діють відповідно до ліцензії, яка видається державним регулятором.

Море Грошей – на сьогодні одна з найпопулярніших МФО. Вона пропонує одну з найбільш коротких та легких процедур оформлення кредиту. Ви можете оформити позику з дому, офісу або торгівельного центру. Адже для подачі заявки та отримання грошей необхідно всього лише: будь-який гаджет з доступом в інтернет і трохи вільного часу. У компанії Море Грошей практикується індивідуальний підхід до кожного клієнта, а оператори колл-центру не тільки ввічливі, але і високопрофесійні і обов’язково допоможуть вам розібратися у всіх аспектах кредитування.
Одним з основних принципів роботи компанії є кришталева чесність і прозорість у спілкуванні зі своїми клієнтами. Саме тому кредитний договір написаний чітко і зрозуміло, не містить жодних прихованих платежів і комісій, текстів, набраних дрібним шрифтом.

Хто ж може взяти кредит Море Грошей?

Оформити онлайн кредит Море Грошей дуже просто. Адже компанія висуває всього 4 простих вимоги до своїх майбутніх Позичальників:

 • – Кредит пропонується тільки громадянам України, які перебувають на території нашої держави.
 • – Потенційний позичальник повинен бути старше 18 і молодше 70 років.
 • – Мінімальна кількість документів: тільки паспорт і ідентифікаційний код.
 • – Необхідно мати хоча б неофіційне джерело доходу і вказати його при заповненні анкети. Інакше, яким чином ви плануєте погашати вашу позику?

Умови надання позик

Відсотки за користування позикою у МФО Море Грошей, напевно, найнижчі в нашій країні і складають 0,85% за день на перший кредит нового клієнта і 1,7% – для повторного. Однак, відсотки в будь-якому разі не можуть бути менше 4% за весь термін кредитування. У МФО Море Грошей взяти кредит можна на суму до 4 тисяч гривень для нового клієнта і до 15 тисяч гривень для постійного, терміном від 5 до 30 днів.
Якщо ж у вас виникнуть непередбачені фінансові труднощі, ви завжди зможете домовитися про Море Грошей реструктуризація позики. Але здійснити це необхідно виключно до дати закінчення терміну дії кредитного договору. Процедура оформлення продовження кредиту в МФО more groshei реалізована вкрай просто. Достатньо всього лише здійснити Море Грошей вхід до кабінету, повністю сплатити відсотки і оформити послугу продовження кредиту. Одним з важливих плюсів роботи з МФО Море Грошей є можливість продовжувати займ необмежену кількість разів. Єдиний нюанс – сума виданого кредиту на дату його оформлення не повинна перевищувати однієї мінімальної зарплати.

Як оформити Море Грошей кредит?

Коли ви оформляєте Море Грошей кредит онлайн, вам необхідно зробити лише кілька простих кроків:

 1. Відвідати портал www.mgroshi.com.ua.
 2. Заповнити анкету-заявку. Просто впишіть потрібну інформацію в поля короткої форми. Так ви створите ваш Особистий Кабінет. Якщо ж ви будете брати Море Грошей кредит Україна повторно, просто треба увійти в кабінет і натиснути клавішу «оформити кредит». Ваші дані зберігаються на сайті вже з першої позики ы тому, щоб отримати кредит онлайн на карту Море Грошей повторно, вам необхідно зробити лише пару кліків.
 3. Після того, як ви відправили заявку, з вами зв’яжеться фахівець компанії для уточнення деталей.
 4. Підписання договору. Після прийняття МФО позитивного рішення, вам необхідно буде уважно ознайомитися з умовами договору і підписати його.
 5. Отримання грошей. Після підписання договору, кошти практично миттєво зараховуються на картку. І вже за декілька хвилин ви зможете забрати вашу позику готівкою в найближчому банкоматі.

Якщо ж ви є постійним клієнтом МФО і завжди вчасно виплачували ваші позики, то Море Грошей розробило для вас систему автоматичної видачі коштів. Завдяки їй ви зможете отримати Море Грошей онлайн кредит в будь-який час дня і ночі, навіть у вихідні та свята, не чекаючи дзвінка співробітника.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! Одномоментно може бути відкритий тільки один Море Грошей кредит онлайн на картку. Тому, для того, щоб взяти другий кредит, рекомендуємо вам погасити заборгованість за попередній позиці.

Способи погашення кредиту

Компанія Море Грошей піклуються про своїх клієнтів. Тому пропонують кілька способів погашення позики:

 1. Погашення в Особистому Кабінеті на сайті МФО. Для цього необхідно здійснити Море Грошей вхід до кабінету і оплатити ваш позику шляхом перерахування коштів з вашої картки на розрахунковий рахунок компанії.
 2. У будь-якому з банків України за реквізитами, вказаними у Вашому договорі.
 3. Повернути ваш онлайн кредит Море Грошей можна також через термінали самообслуговування ПриватБанку, EasyPay, City24.

Зверніть увагу: у разі, коли ви погашаєте кредит не в Особистому Кабінеті, то гроші треба вносити як мінімум за 2-3 банківських дні до дати завершення терміну кредитування.
Також мікрофінансова компанія Море Грошей надає своїм клієнтам можливість погашати заборгованість заздалегідь. В цьому випадку платити ви будете тільки за фактичний термін використання коштів. До того ж існує можливість погашати вашу позику частинами.

Акції

Море Грошей щорічно проводить безліч різноманітних акцій. Найпопулярніша – це постійна акція цієї компанії – «Кредит новим клієнтам під 0,85% в день». Також часто проводяться розіграші призів, присвячені Дню Знань, 8 березня, Нового Року, під чорну п’ятницю тощо. Тому стежте за новинами на сайті компанії і не пропустіть свій Море Грошей промокод. Новий промокод Море Грошей ви зможете знайти або на сайті самої мікрофінансової компанії, або на нашому сайті groshi.org.ua, в розділі Акції.

Море Грошей прострочення: штрафні санкції

Якщо ви все ж запізнилися з погашенням кредиту, то на суму вашої заборгованості налічуватиметься додатково ще 1,7% від суми заборгованості за кожен день користування коштами. Тому рекомендуємо вам уважно стежити за термінами закінчення договору, та, по можливості, оплачувати його заздалегідь.

Контакти

Юридичне найменування: ТОВ «Кредитна установа «Кредит Комерц»
Адреса: 04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 16
Телефон: 095 100 87 78
Пошта: [email protected]
Море Грошей сайт: www.mgroshi.com.ua
ЄДРПОУ 39912232
Свідоцтво про реєстрацію IK№151 від 10.11.2015
Ліцензія Нацкомфінпослуг №128 від 14.01.2016

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
Вид кредитів
Цілі кредитування
Вік позичальника
Термін кредитування
Швидкі кредити
Сума позики
Позика під заставу
2