Швидко Займ

сума кредиту 10 000грн

перший кредит до 3 000 грн

вік 18-70 років

Пільговий період 3 дні під 0% для першого кредиту

Позики в Україні: швидко, просто та надійно!

Громадяни нашої країни дуже часто, набагато частіше ніж хотілося б, стикаються з фінансовими труднощами. І через те, що економічні кризи зазвичай, якщо і зачіпають, то практично всіх навколо, то знайти того, хто б простягнув вам руку допомоги у важкій фінансовій ситуації зазвичай буває вкрай важко. Родичі і друзі частіше за все знаходяться в подібній же патовій ситуації. А банки зазвичай швидко гроші не видають або вимагають величезну кількість довідок і ще більше часу на оформлення позики. Тому, якщо вам потрібен кредит онлайн на картку швидко, на виручку прийдуть незамінні мікрофінансові організації (МФО).

Кредит в компанії Швидко Займ це просто і вигідно!

Швидко Займ – це бренд, який належить компанії «Вутек-Інвест». Вона почала розвиватися та активно видавати кредити населенню ще в 2011 році. І на даний момент портфель компанії нараховує понад 200 тисяч активних клієнтів. Компанія працює в основному на Сході України в Харківській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській і Черкаській областях. Саме тут вони працюють всі 26 відділень компанії. Однак, навіть якщо ви проживаєте на Західній Україні або в Києві, ви запросто можете взяти кредит онлайн на сайті www.shvydkozaim.ua.
Також важливою перевагою компанії Швидко Займ перед іншими МФО є лояльність до можливих позичальників. Вони видають позики навіть тим, кому відмовили інші: студентам, людям на пенсії, інвалідам, ветеранам АТО, матерям-одиначкам, багатодітним сім’ям та багатьом іншим.

Швидко Займ: головні переваги

 1. Наявність відділень, в яких можна оформити договір кредитування в паперовій формі та отримати кошти готівкою.
 2. Можливість оформлення навіть першого кредиту онлайн в мережі інтернет.
 3. Швидке оформлення кредиту: перший кредит можна отримати за 20 хвилин, повторний – за 5.
 4. Можливість використання BANK-ID для заповнення Анкети, що істотно зменшує час оформлення позики.
 5. Відсоток схвалення заявок на кредитування у цього МФО набагато вищий, ніж у інших.

Хто може взяти онлайн кредит в Швидко Займ?

Оформити кредит Швидко Займ на карту дуже просто. Адже вона висуває лише кілька простих вимог до майбутніх позичальників:

 • • Для оформлення кредиту треба надати оригінали (якщо ви оформлюєте кредит у відділенні компанії) або скан копії таких документів: паспорт громадянина України та ІПН.
 • • Вік позичальника повинен бути від 18 до 70 років.
 • • І позичальник повинен мати хоча б неофіційне джерело доходу, що б мати можливість погашати позику вчасно.

Умови кредитування в компанії Швидко Займ

Кредитна компанія Швидко Займ перші позики новим клієнтам видає сумою до 3 тисяч гривень і строком до 20 днів. При цьому перші 3 дні ви можете користуватися кредитом безкоштовно. Далі починає діяти стандартна кредитна ставка в розмірі 2%.
МФО Швидко Займ – єдина в Україні компанія, яка пропонує соціальні кредити для незахищених верств населення. Якщо ви мати-одиначка, багатодітна мати, ветеран АТО, інвалід, пенсіонер або ліквідатор наслідків на аварії ЧАЕС – ви можете отримати позику зі зниженою процентною ставкою, яка буде на 30% менше звичайної. Сума кредитування становить: до 3 тисяч для нових клієнтів і до 10 тисяч для постійних.
Також компанія Швидко Займ дозволяє достроково погашати позику. При цьому ви платите тільки за фактичні дні користування коштами.
Якщо ж прийшов час оплати кредиту, а ви розумієте, що ажніяк не можете його оплатити, то у вас є 2 виходи. Перший, ви можете звернутися в Швидко Займ за відстрочкою оплати. Вона надається терміном до 7 днів. Але відсотки за користування кредитними коштами в цей час будуть нараховуватися. Друге, ви можете оформити пролонгацію кредиту, погасивши попередньо відсотки за його користування. Оформляти продовження кредитів можна необмежену кількість разів.

Процедура оформлення кредиту

Кредит Швидко Займ можна оформити 2 способами.

По-перше, якщо ви проживаєте на сході нашої країни, ви можете завітати до найближчого відділення компанії, оформити кредит там, підписавши паперову копію договору і отримавши ваш кредит готівкою. Графік роботи всіх відділень зазвичай з 9.00 до 18.00 / 19.00, без перерв і вихідних. Адресу найближчого до вас відділення і як воно працює, ви можете дізнатися відвідавши сайт компанії Швидко Займ www.shvydkozaim.ua, сторінку Адреси відділень. Оформлення позики в відділенні не займе більше 20 хвилин вашого часу.

По-друге, можна взяти Швидко Займ онлайн кредит на сайті компанії.

Для цього вам треба:

 1. Вибрати суму і термін кредитування.
 2. Пройти реєстрацію на сайті.
 3. Здійснити Швидко займ вхід в особистий кабінет.
 4. Вести дані в анкету.
 5. Надати скан копії документів.
 6. Відправити запит.
 7. Через 5 хвилин, коли ваша Швидко займ онлайн заявка буде розглянута і буде прийнято позитивне рішення, вам необхідно буде підписати договір, уважно ознайомившись з його умовами.
 8. І буквально миттєво після цього вам на карту буде зарахований займ.

Якщо ж ви, вже оформлювали позику в цьому МФО, процедура оформлення нового буде вкрай простою. Для цього достатньо буде авторизуватися на сайті компанії, зробити вхід в Швидко займ особистий кабінет, вибрати суму і термін кредитування, дочекатися схвалення заявки, і вже за декілька секунд гроші будуть на вашому розрахунковому рахунку.

На жаль, за правилами МФО ви можете взяти тільки один кредит. Тому, якщо вам потрібна друга позика або хочете збільшити суму поточної, то ви спочатку зобов’язані повністю закрити попередній кредит, а вже потім звертатися за наступним.

Способи погашення кредиту

Швидко Займ піклується про своїх клієнтів. Тому пропонує кілька способів погашення позики, серед яких ви зможете вибрати найбільш зручний для вас.

 1. Погашення в найближчому відділенні компанії. Для погашення досить прийти у відділення з оригіналом паспорта. Також за вас погасити кредит у відділенні компанії Швидко Займ будь-який інший громадянин України. Йому теж досить мати на руках паспорт і пам’ятати номер вашого кредитного договору або ваше прізвище.
 2. Погашення за допомогою банківської карти в Особистому Кабінеті на сайті МФО. Тут нікуди ходити не треба, достатньо мати 3-5 хвилин вільного часу і будь-який гаджет (телефон, планшет, комп’ютер) з підключенням до мережі інтернет.
 3. У будь-якому банку України за банківськими реквізитами, вказаними у Вашому кредитному договорі.
 4. Погашення в терміналах самообслуговування ПриватБанку.

Кредит також можна погашати заздалегідь, до дати завершення терміну кредитування. В цьому випадку ви заплатите відсотки тільки за дні, коли ви фактично користувалися коштами.

Штрафні санкції при простроченні оплати позики

Якщо ви все ж запізнилися з погашенням кредиту на розмір заборгованості буде нараховуватись пеня. Вона становить 1% додатково до поточної процентної ставки за кожен день прострочення. Тому рекомендуємо вам стежити за кінцевою датою погашення вашої позики і, по можливості, погашати її вчасно.

Контакти

Юридичне найменування: ТОВ «Вутек-Інвест»
Адреса: 61058 Україна, м.Харків, вул. Сумська, буд. 47, офіс 14
Телефон: 0 800 300 340
Пошта: [email protected]
Швидко Займ сайт: www.shvydkozaim.ua
ЄДРПОУ 35653099
Свідоцтво про реєстрацію ФK№285 від 26.05.2011
Ліцензія Нацкомфінпослуг №3595 від 29.08.2017

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
1