Швидко Гроші

сума кредиту 20 000грн

перший кредит 0,01%

вік від 18 років

Кредит в Швидко Гроші онлайн на карту – просто, швидко і надійно!

Умови :

 1. Сума кредиту: до 20 000 грн.
 2. Строк: до 14 днів з можливістю пролонгації
 3. Ставка: 2% на день
 4. Документи: оригінал паспорта та код
 5. Постійний трудовий дохід
 6. Вік позичальника: від 18 до 60 років

Найчастіше наші бажання не співпадають з нашими можливостями і в більшості випадків це пов’язано з нестачею грошей. Громадяни нашої країни досить часто опиняються в складній фінансовій ситуації. Як правило, це відбувається за кілька днів до зарплати, коли майже всі заощадження витрачені, а кілька тисяч гривень не стали б зайвими. Саме тому такою популярністю стали користуватися компанії, які надають кредитні послуги. І особливо нашим співвітчизникам сподобалися мікропозики (або мікрокредити), які допомагають швидко і з мінімальними зусиллями вибратися з тимчасової «фінансової ями» або купити необхідну вам річ, саме в той момент, коли вона вам вкрай потрібна.
Що ж таке ці мікрокредити і хто їх видає?

Мікрокредитом (або мікропозикою) називається невелика грошова сума, яка видається кредитною організацією позичальникові під відсоток на короткий термін. Такий тип кредитування для населення пропонують, як банки, так і мікрофінансові організації (МФО). Згідно із законодавством України, всі подібні організації обов’язково повинні мати ліцензію на подібний вид діяльності від Державної Комісії З Регулювання Ринків Фінансових Послуг (Нацкомфінпослуг).

Як ми вже згадували вище, отримати мікропозику на карту або готівкою можна в МФО – фінансово-кредитної організації, яка працює за ліцензією НБУ і абсолютно незалежна від будь-яких банків.

У МФО є ряд переваг, про які не варто забувати:

 1. Мінімум документів. Не потрібно надавати довідку про доходи, клієнт МФО може працювати навіть неофіційно. Потрібні лише паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.
 2. Будь-які цілі кредитування. МФО не цікавлять цілі, на які ви будете витрачати, отримані кошти.
 3. Безпека. Конфіденційність наданої вами особистої інформації при заповненні анкети – заявки гарантується на всі 100 відсотків.
 4. Високий відсоток схвалення.

Серед мінусів співпраці з МФО слід зазначити:

 1. Високу процентну ставку за користування кредитними коштами.
 2. Досить короткі терміни кредитування. Однак деякі МФО, наприклад, такі, як компанія Швидко Гроші пропонують послугу пролонгації термінів кредитування.

Швидко Гроші – одна з найпопулярніших в нашій країни МФО

Швидко Гроші – одна з найпопулярніших мікрофінансових організацій в Україні. Однією з головних переваг цієї компанії є наявність більше 200 відділень, розкиданих по всій території нашої країни. Тому знайти найближче до вас відділення і оформити там позику можна дуже просто, швидко і зручно. У компанії Швидко Гроші практикується індивідуальний підхід до кожного клієнта, а оператори колл-центру не тільки ввічливі, але й високопрофесійні і обов’язково допоможуть вам розібратися у всіх аспектах кредитування.
Одним з основних принципів роботи компанії є кришталева чесність і прозорість в спілкуванні зі своїми клієнтами. Саме тому кредитний договір написаний чітко і зрозуміло, не містить жодних прихованих платежів і комісій, а також текстів, набраних дрібним шрифтом.

Хто може взяти онлайн кредит в Швидко Гроші?

Оформити позику в компанії Швидко Гроші дуже просто. Адже вони висувають всього 4 простих вимоги до своїх майбутніх Позичальників:

 1. Ви повинні бути громадянином України і перебувати на території нашої держави під час оформлення позики.
 2. Необхідно мати на руках такі документи: паспорт та ідентифікаційний код.
 3. Вік: 18-60 років.
 4. Необхідно мати хоча б неофіційне джерело доходу і вказати його в анкеті-заявці. Інакше, як ви плануєте погашати вашу позику?

Умови кредитування в компанії Швидко Гроші

Кредитна компанія Швидко Гроші онлайн кредит спочатку оформляє всього лише на 14 днів. І це один з найкоротших термінів серед всіх мікрофінансових компаній нашої країни. Однак, Швидко Гроші і тут подумали про своїх улюблених клієнтів. Якщо такий короткий період кредитування вам не підходить, ви завжди зможете оформити послугу пролонгації кредиту. Для цього достатньо лише оплатити відсотки за користування грошима, зайти в свій Особистий Кабінет на сайті компанії Швидко Гроші та продовжити термін вашої позики. Ви можете оформляти послугу пролонгації кредиту незліченну кількість разів. Адже компанія Швидко Гроші не лімітує кількість пролонгацій однієї позики.

Процентна ставка по кредитуванню тут також одна з найвищих по ринку і становить 2% в день. Однак, це й не дивно, адже в МФО Швидко Гроші один з найвищих відсотків схвалення заявок. Вони не вимагають довідок про доходи, видають кредити студентам і пенсіонерам, з поганою кредитною історією і без офіційного працевлаштування. А відповідно, і відсоток неповернення кредитів у них теж один з найвищих.

Сума кредитування становить:

 • – для першого кредиту від нового позичальника – 600 – 10 000 гривень,
 • – повторний кредит – 600 – 20 000 гривень.

Процедура оформлення кредиту

Якщо ви хочете оформити позику в компанії Швидко Гроші вперше, вам обов’язково необхідно буде відвідати найближче відділення компании. Але не хвилюйтеся, у цій компанії більше 200 відділень по всій Україні, і ви обов’язково без зусиль знайдете найближче. Адже Швидко Гроші працюють в Маріуполі і Бердянську, Херсоні та Миколаєві, Одесі та Кривому Розі, Дніпрі та Запоріжжі, Кременчуці та Полтаві, Харкові та Сумах, Чернігові та Вінниці, Львові та Луцьку, Тернополі та Хмельницькому, Івано-Франківську та Чернівцях, Ужгороді та Мукачево. І, звичайно ж, найбільшу кількість відділень компанія відкрила в столиці України. У Києві працює більш 30 відділень, і більше 10 філій компанії Швидко Гроші відкрила в передмістях: Білій Церкві, Броварах, Борисполі, Василькові, Обухові та Фастові.

Графік роботи відділень стандартний – з 9.00 до 18.00, без обідньої перерви.

Для того, щоб оформити перший кредит, досить мати на руках паспорт і довідку про присвоєння ідентифікаційного коду (оригінали) та лише 20 хвилин вільного часу.

Другу позику ви вже зможете оформити онлайн в мережі інтернет без відвідування відділення компанії. Для цього потрібно буде зробити лише 3 прості кроки:

 1. Зайти в свій Особистий Кабінет на порталі компанії Швидко Гроші.
 2. Оформити Швидко Гроші онлайн заявка. У ній необхідно вказати суму і термін, на який ви хочете оформити позику.
 3. Уважно прочитати договір і підписати його.
 4. І все – за лічені секунди гроші з’являться на вашій банківській картці.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! Одномоментно може бути відкритий тільки один кредит. Тому, для того, щоб взяти другий кредит, рекомендуємо вам погасити заборгованість за попереднім займом.

Способи погашення кредиту від МФО Швидко Гроші

Швидко Гроші піклуються про своїх клієнтів. Тому пропонують кілька способів погашення позики, серед яких ви зможете вибрати найбільш зручний саме для вас.

 1. Погашення в найближчому відділенні компанії. Для погашення досить прийти у відділення в робочий час з 9.00 до 18.00 з оригіналом паспорта. Також за вас погасити кредит у відділенні компанії Швидко Гроші може будь-який інший громадянин України. Йому теж досить мати на руках паспорт і пам’ятати номер вашого кредитного договору або ваше прізвище 😀.
 2. Погашення за допомогою банківської картки в Особистому Кабінеті на сайті МФО. Тут нікуди ходити не треба, достатньо мати 3-5 хвилин вільного часу і будь-який гаджет (телефон, планшет, комп’ютер) з підключенням до мережі інтернет.
 3. У будь-якому банку України за банківськими реквізитами, вказаними у Вашому кредитному договорі.

Кредит також можна погашати заздалегідь, до дати завершення. В цьому випадку ви заплатите відсотки тільки за дні, коли ви фактично користувалися грошима.

Також мікрофінансова компанія Швидко Гроші надає своїм клієнтам можливість оплачувати взяту позику частинами. Для цього достатньо лише повністю погасити заборгованість по відсоткам та ту або іншу частину від тіла самої позики. Після цього відсотки будуть вже нараховуватися на решту позики.

Штрафні санкції, ясла ви прострочили виплати по позиці

Якщо ви все ж запізнилися з погашенням кредиту, то на розмір вашої заборгованості буде нараховуватись пеня. Вона становить 2% за перший день прострочення, і буде збільшуватися щодня ще на 2%. Також, у випадку несплати вашої позики вчасно, компанія Швидко Гроші може почати процедуру примусового стягнення кредиту або передати право запитання боргу третім особам.
Тому дуже рекомендуємо вам стежити за кінцевою датою погашення вашої позики і, по можливості, оплачувати її навіть за день-два наперед.

Головні переваги компанії Швидко Гроші перед іншими МФО:

 1. Велика кількість відділень – понад 200 по всій Україні.
 2. Швидке оформлення кредиту.
 3. Високий відсоток схвалення. Швидко Гроші видають кредити навіть студентам і пенсіонерам.

Контактна інформація МФО Швидко Гроші

Юридичне найменування: Фінансова компанія «Споживчий Центр»
Адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А
Телефон: (044) 498 10 20 або 0 800 50 10 20 (гаряча лінія, дзвінки по Україні безкоштовні)
Пошта: [email protected]
Сайт: www.sgroshi.com.ua
ЄДРПОУ 37356833
Свідоцтво про реєстрацію IK№78
Ліцензія Нацкомфінпослуг №438 від 28.02.2017 р

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
Вид кредитів
Цілі кредитування
Вік позичальника
Термін кредитування
Швидкі кредити
Сума позики
Позика під заставу
2