egroshi

Є Гроші

сума кредиту 7 000грн

перший кредит під 0%

вік від 18 років

Умови:

 • Сума кредиту: до 7 000 грн
 • Строк: до 30 днів
 • Вік: від 18 років

Головні переваги компанії Е-Гроші:

 1. Вся процедура оформлення кредиту здійснюється онлайн в мережі інтернет навіть для першого кредиту. Нікуди ходити не потрібно.
 2. Сервіс працює цілодобово без свят і вихідних
 3. Позика оформляється дуже швидко. Ви витратите не більше 4 хвилин.
 4. Високий відсоток схвалення. Е-Гроші видають кредити навіть студентам і пенсіонерам.

E гроші кредит онлайн на карту – просто, швидко і надійно!

Найчастіше наші бажання не співпадають з нашими можливостями і в більшості випадків це пов’язано з нестачею грошей. Громадяни нашої країни досить часто опиняються в складній фінансовій ситуації. Як правило, це відбувається за кілька днів до зарплати, коли майже всі заощадження витрачені, а кілька тисяч гривень не були б зайвими. Саме тому такою популярністю стали користуватися компанії, які надають кредитні послуги населенню. І особливо нашим співвітчизникам сподобалися мікропозики (або мікрокредити), які допомагають швидко і з мінімальними зусиллями вибратися з тимчасової «фінансової ями», або купити необхідну річ, саме в той момент, коли вона вам потрібна. Найчастіше за мікропозикою українці звертаються до мікрофінансових організацій (МФО). МФО надають послуги з кредитування населення і діють відповідно до ліцензії, що видається Державною Комісією з Регулювання Ринків Фінансових Послуг (Держкомфінпослуг) України.

Однією з найпопулярніших МФО на сьогодні є копання Є-Гроші. Вони пропонують одну з найшвидших і найлегших процедур оформлення кредиту. Весь процес оформлення відбувається онлайн в мережі інтернет і займає не більше 20 хвилин навіть для нових клієнтів. У компанії Є-Гроші практикується індивідуальний підхід до кожного клієнта, а оператори колл-центру не тільки ввічливі, але і високопрофесійні і обов’язково допоможуть вам розібратися у всіх аспектах кредитування.

Одним з основних принципів роботи компанії є кришталева чесність і прозорість в спілкуванні зі своїми клієнтами. Саме тому кредитний договір написаний чітко і зрозуміло, не містить ніяких прихованих платежів і комісій, текстів, набраних дрібним шрифтом.

Є-Гроші також одна з небагатьох мікрофінансових компаній в Україні, яка пропонує позики для бізнесу, послуги з факторингу і фінансового лізингу.

Хто може взяти кредит в е гроші?

У компанії e groshi кредит взяти дуже просто. Адже вона висуває лише 3 простих вимоги до своїх майбутніх Позичальників:

 1. Кредит пропонується тільки громадянам України, які перебувають на території нашої держави.
 2. Мінімальна кількість документів: тільки паспорт і ідентифікаційний код.
 3. Необхідно мати хоча б неофіційне джерело доходу і вказати його при заповненні анкети. Інакше, яким чином ви плануєте погашати вашу позику?

Умови кредитування

Якщо ви хочете оформити кредит на карту e groshi, то спочатку вам запропонують оформити кредит тільки на 21-30 днів. При цьому Є-Гроші і тут потурбувались про своїх улюблених клієнтів. Ви завжди зможете оформити послугу пролонгації кредиту. Зробити це можна за 2 дні до того, як настане останній день погашення вашої позики. Просто зайдіть в ваш Особистий Кабінет, повністю оплатіть відсотки і не менше 20% тіла самої позики. Потім оформіть послугу пролонгації. Звертаємо вашу увагу, що на відміну від багатьох інших МФО, компанія Є-Гроші дозволяє продовжувати кредит тільки один раз.

Процентна ставка по кредитуванню тут одна з найнижчих на ринку і становить:

 • – 1,79% – для звичайного кредитування
 • – 1,89% – для пільгового кредитування.

Сума кредитування становить:

 • – для першого кредиту від нового позичальника – 500 – 7 000 гривень,
 • – повторна (пільговий) кредит – 500 – 20 000 гривень.

Також при оформленні, пролонгації та переоформленні кредиту Позичальник повинен буде виплатити такі комісії:

 1. За видачу кредиту – 2,5% (мінімум 100 грн). Ця комісія не поширюється на видачу першої позики для нового клієнта.
 2. За пролонгацію, реструктуризацію – 4% (мінімум – 150 грн).
 3. За коригування – 2% (мінімум – 75 грн).

Процедура оформлення кредиту

Якщо ви плануєте оформити Є-Гроші кредит на карту, необхідно слідувати простому алгоритму:

 1. Відвідайте портал компанії – www.e-groshi.com. Просто заповніть поля короткої форми. Так ви створите свій власний Особистий Кабінет.
 2. Заповніть всі сторінки вашого Особистого Кабінету персональною інформацією, яка включає особисту інформацію, місце прописки та проживання, дані про місце роботи і щомісячний дохід, фото. Також обов’язково необхідно надати дані про як мінімум одну людину, якій зможете порекомендувати співпрацю з Є-Гроші. Натисніть кнопку «Далі».
 3. Потім пройдіть процес верифікації банківської картки. Для цього треба занести всі реквізити вашої банківської картки до відповідних полів в Особистому Кабінеті. Потім натискаєте кнопку «Підтвердити». На картці заблокують суму до 1 грн (після підтвердження заявки гроші повернуться на ваш рахунок). Далі, в Особистому Кабінеті вам необхідно буде вказати точну суму, яка була у вас заблокована, в полі перевірки.
 4. Ретельно вивчіть договір, який з’явиться у вашому Особистому Кабінеті, підпишіть його. Підписання договору відбувається за допомогою СМС, яку ви отримаєте на телефон, номер якого був вказаний в Особистому Кабінеті. І буквально за декілька хвилин гроші будуть зараховані до вас на картку. І вже за хвилину ви зможете отримати вашу позику готівкою в найближчому банкоматі.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! Одномоментно може бути відкритий тільки один кредит. Тому, для того, щоб взяти другий кредит, рекомендуємо вам погасити заборгованість за попередньою позикою.

Способи погашення кредиту

Є-Гроші піклуються про своїх клієнтів. Тому пропонують кілька способів погашення позики:

 1. Погашення в Особистому Кабінеті на сайті Є-Гроші, шляхом перерахування грошей з банківської картки.
 2. Можна сплатити у відділенні будь-якого банку України за реквізитами, вказаними у Вашому договорі.
 3. Оплата через термінали ПриватБанку.
 4. У терміналах Сіті 24 або через сайт Сіті 24.

Зверніть увагу: у разі, коли ви погашаєте кредит не в Особистому Кабінеті, то гроші треба вносити як мінімум за 3 банківських дні до дати завершення терміну кредитування.

Також мікрофінансова компанія Є-Гроші надає своїм клієнтам можливість погашати заборгованість заздалегідь. Однак при цьому відсотки ви будете все одно оплачувати за весь термін, на який ви брали позику.

Акції від компанії Є-Гроші

Мікрофінансова компанія Є-Гроші щорічно проводить більше 100 різноманітних акцій. Найпопулярніша акція від цієї компанії – «Кредит новим клієнтам під 0%». Також часто проводиться розіграш призів, присвячені Дню Знань, 8 березня, Новому Року, під чорну п’ятницю тощо. Тому стежте за новинами на сайті компанії і не пропустіть свій є гроші промокод.

Штрафні санкції, якщо ви прострочили виплати по позиці

Якщо ви все ж запізнилися з погашенням кредиту, то на суму вашої заборгованості налічуватимуться додаткові відсотки. Тому рекомендуємо вам уважно стежити за термінами закінчення договору, та по можливості, оплачувати його заздалегідь.

Контакти МФО Є-Гроші

Юридичне найменування: ТОВ «Фінансова компанія Є Гроші Ком»
Адреса: 49057, м Дніпро, пр-т Богдана Хмельницького, будинок 180, офіс 211
Телефон: 0 800 300 330
Пошта: [email protected]
Сайт: www.e-groshi.com
ЄДРПОУ 43067861
Свідоцтво про реєстрацію ФK№1247 від 17.09.2019
Ліцензія Нацкомфінпослуг ФК№1247 від 08.10.2019

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
Вид кредитів
Цілі кредитування
Вік позичальника
Термін кредитування
Швидкі кредити
Сума позики
Позика під заставу
2