Гроші в розстрочку

Гроші готівкою або на картку!

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0,1% до 4000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Під 0% для нових клієнтів!
mycredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредитпід 0,01 % до 6000

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Кредит без застави та поручителів

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 4 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Мінус 100% на перший займ!
globalcredit

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0.01% до 5000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
1-й кредит безкоштовно!
alexcredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредит0.01% до 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Нові можливості твоєї кредитки!

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 5 000 грн

вік 18-65 років

Подати заявку Деталі
Гроші на картку за 5 хвилин!

сума кредиту7 000 грн

перший кредитдо 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі

Гроші в розстрочку

У разі виникнення непередбачуваних фінансових труднощів кожен повнолітній житель України має можливість взяти гроші в розстрочку онлайн. Завдяки сучасним технологіям отримати гроші на картку можна протягом декількох хвилин після відправлення анкети. Кошти можна витрачати на будь-які цілі, не звітуючи перед кредитором.
Для будь-якої мікрокредитної компанії, що пропонує гроші під відсоток, важливий кожен клієнт, тому вони все частіше пропонують отримати готівку через інтернет без відсотків за користування грошима.

Що таке «нульовий» кредит від МФО?

Кредит має на увазі отримання грошей або матеріальних цінностей позичальником на конкретний період часу під відсоток за користування. Згідно із законодавством України, видавати позики без відсотків не можна. Тому фінансові організації дають гроші в користування під мінімальний відсоток. В основному ставка в день становить 0,01%.
Здається, що кредитор не отримує вигоди від безпроцентних позик. Але таким способом мікрофінансові організації залучають нових клієнтів, пропонуючи їм після першої розстрочки користуватися іншими видами кредитування.

Компанії, які видають гроші в розстрочку без відсотків

Позика грошей в розстрочку в банку став популярною послугою ще багато років тому. Сьогодні взяти гроші в розстрочку без відсотків ще простіше в МФО: досить мати інтернет, копію паспорта та ідентифікаційного, бути повнолітнім громадянином України.

Позики онлайн під мінімальний відсоток пропонують:
⦁ БабулЄ
⦁ Credit Kasa
⦁ Check Money
⦁ ECash
⦁ Глобал Кредит
⦁ My Wallet
⦁ Star Credit
⦁ ЄГроші
⦁ Ccloan
⦁ Ваша Готівочка.
Щоб отримати гроші готівкою від цих компаній, необхідно заповнити коротку анкету, вказати свої паспортні дані, відомості про доходи, адресу реєстрації та проживання, додаткову інформацію в разі потреби. Деякі фінансові організації йдуть на зустріч клієнту та обробляють запити цілодобово. Якщо позичальнику приходить позитивна відповідь, гроші надходять на банківську картку протягом кількох хвилин.

Де взяти гроші в розстрочку з мінімальним ризиком?

Фінансовий ринок України стрімко поповнюється новими небанківськими організаціями. Всі вони пропонують взяти гроші на вигідних умовах, але не завжди робота таких компаній відбувається згідно чинного законодавства. Перш, ніж підписувати договір з МФО, варто перевірити, чи перебуває компанія в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців на сайті Мін’юсту, а також перевірити наявність ліцензії.
А якщо гроші потрібні терміново і ніколи перевіряти роботу компанії? В такому випадку кращим рішенням буде скористатися послугами майданчика Groshi.org.ua, адже тут розміщені організації, які пройшли сувору верифікацію. Ще один плюс сервісу в тому, що фізична особа має можливість відправити кілька анкет в різні МФО, порівняти пропозиції та вибрати оптимальний варіант.

Хто може отримати гроші в розстрочку без відсотків?

Кожна компанія висуває свої вимоги до позичальників. Більшість організацій готові кредитувати повнолітніх громадян України. Credit Kasa, ЄГроші, Швидко Гроші, Monetka, Credit7 готові видати позику людям, які досягли 18 років.
ECash, Mega Groshi кредитують з 21 року. Максимальний вік позичальника встановлюється в межах 60-70 років. Майже всі мікрокредитні компанії з радістю видають позики пенсіонерам, адже ця категорія громадян вважається найбільш відповідальною.

Отримати розстрочку під 0% можуть навіть такі категорії:
⦁ студенти;
⦁ жінки, які перебувають в декретній відпустці;
⦁ особи, що тимчасово не працюють;
⦁ пенсіонери;
⦁ люди, які не мають офіційного доходу.
Всім категоріям позичальників досить мати паспорт, код, картку будь-якого українського банку, мобільний номер телефону, електронну пошту.
Коли клієнт оформлює кредит онлайн, для нього автоматично формується особистий кабінет на сайті компанії. Там зручно стежити за станом заборгованості, погашати кредит, залишати повторні запити на позики.

Суми та терміни розстрочки без відсотків

Фінансові організації пропонують позики для нових клієнтів під 0,001%. Майбутнім позичальникам варто пам’ятати, що перший кредит МФО видають на невеликі суми і короткий термін користування. Наприклад, Credit Kasa, Credit Plus, Cashberry, ЄГроші перший займ видають до 5000 грн. БабулЄ, ECash, Глобал Кредит пропонують новим клієнтам 10-15 тисяч грн., але можуть видати під безвідсотковий кредит не більше 3-4 тисяч. Сума позики залежить від аналізу платоспроможності позичальника.
Терміни кредитів без відсотків варіюються від декількох днів до одного місяця. Щоб безвідсоткова позика не перетворилась у кредит з проблемною заборгованістю, важливо виплатити його до остаточної дати погашення. Сплачуючи через каси банків або пошту, варто враховувати термін перерахування грошей на рахунок кредитора, адже в разі прострочення нараховуються відсотки і пеня за кожний день просочення.

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
Вид кредитів
Цілі кредитування
Вік позичальника
Термін кредитування
Швидкі кредити
Сума позики
Позика під заставу
2