Кредит без офіційного працевлаштування

Під 0% для нових клієнтів!

сума кредиту12 000 грн

перший кредитпід 0,01 % до 6000

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
1-й кредит безкоштовно!
alexcredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредит0.01% до 3 000 грн

вік 18 — 65 років

Подати заявку Деталі
Кредит без застави та поручителів

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 4 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Гроші на картку за 5 хвилин!

сума кредиту7 000 грн

перший кредитдо 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Гроші готівкою або на картку!

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0,1% до 4000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Перший займ без процентів
soscredit

сума кредиту15 000 грн

перший кредитдо 7 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Миттєвий кредит на картку!
monetka

сума кредиту4 000 грн

перший кредитдо 4 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Промокоди для постійних клієнтіва

сума кредиту20 000 грн

перший кредит5 000

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Нові можливості твоєї кредитки!

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 5 000 грн

вік 18-65 років

Подати заявку Деталі

Кредит без офіційного працевлаштування? Це реально!

Терміново потрібні гроші на навчання для підлітка або на лікування? Хочете провести відпустку на заморському пляжі або зробити євроремонт в своїй квартирі, але не вистачає грошей для втілення цих планів у реальність? Ми готові надати посильну допомогу! На нашому сайті ви знайдете варіанти отримання кредиту і зможете оформити заявку в режимі онлайн протягом всього декількох хвилин.

Серед безлічі пропозицій, наявних в нашому каталозі, можна без зусиль знайти і вигідний кредит готівкою без офіційного працевлаштування. Ви працюєте нелегально і отримуєте зарплату в конверті? Це не проблема, якщо за грошима ви звертаєтеся саме до нас.

Переваги очевидні

Ви гадаєте чи можна взяти кредит в банку без офіційного працевлаштування? Так, це цілком реально. Однак звертаючись до банківської установи для отримання грошей, ви можете зіткнутись з серйозними проблемами:

 1. Сума, яку банк готовий видати людині, яка працює неофіційно, буде мізерною.
 2. Бажаючи підстрахуватися, банківські установи видають кредити безробітним клієнтам під високі відсотки. Тобто, ви автоматично ризикуєте потрапити в дуже глибоку боргову яму.
 3. Замість довідки про доходи доведеться надавати додаткові документи і дані про себе. Наприклад, кредитний консультант може зажадати номер телефону роботодавця, стаціонарні номери ваших знайомих або родичів, відомості з Бюро кредитних історій та багато іншого.

В результаті процес отримання грошей може сильно затягнутися і, в кінцевому підсумку, закінчитися відмовою. Але є альтернативний варіант – звернутись в нашу компанію. Наші переваги:

 1. Реальна можливість взяти кредит без офіційного працевлаштування. І без додаткових відомостей.
 2. Надання коштів за двома документами. Від вас будуть потрібні лише паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.
 3. Оформлення в режимі онлайн. З нами вам не потрібно йти до відділення. Просто заповніть заявку, і через декілька хвилин кошти вже на вашій карті.
 4. Великий вибір програм кредитування. Завдяки цьому ви можете знайти варіанти з невеликими сумами, що дозволяють просто «дотягнути» до зарплати, або великі позики на ремонт, відпочинок за кордоном або дороге лікування.
 5. Можливість отримати гроші в кредит без офіційного працевлаштування на будь-який термін – від декількох днів до 24 місяців.

Як скористатися нашими пропозиціями?

Як оформити кредит без підтвердження працевлаштування? Нічого складного в цьому немає. Досить виконати декілька простих кроків:

 1. Наш сайт є своєрідним каталогом пропозицій по кредитуванню. Просто – уважно вивчіть умови кожної з програм і виберіть найкращий варіант.
 2. Заповніть форму заявки. Нехай вас не лякає необхідність вводити точні дані паспорта та іншу персональну інформацію – ми ні в якому разі не допустимо витоку даних до третіх осіб.
 3. Виберіть суму, яку хочете отримати, а також виберіть термін кредитування. Реально оцінюйте свої сили, щоб не допускати прострочень по платежах.
 4. Введіть дані картки та дочекайтеся проходження процесу верифікації. Відразу відзначимо, що на картці повинна бути невелика сума (найчастіше – до 10 грн). В іншому випадку перевірка може дати негативні результати.
 5. Уважно вивчіть умови договору і підтвердіть згоду з ними, ввівши у відповідне поле спеціальний код, відправлений смс-повідомленням.
 6. Отримайте гроші на картку.

У більшості випадків весь процес займає не більше півгодини – все залежить від того, наскільки швидко і точно ви заповнили форму. Процедура перевірки даних і схвалення заявки зазвичай займає усього 5-15 хвилин.

Вимоги до позичальника

Наша компанія працює на всій території України, надає можливість отримати кредит без підтвердження працевлаштування та платоспроможності в Києві і в Одесі, в Запоріжжі і в Харкові, в будь-яких інших населених пунктах. Вимоги до позичальників при цьому мінімальні. Кошти видаються громадянам України віком від 18 до 75 років, які мають паспорт та ідентифікаційний код. Сума кредиту може складати від 200 до 15 000 гривень.

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
Вид кредитів
Цілі кредитування
Вік позичальника
Термін кредитування
Швидкі кредити
Сума позики
Позика під заставу
1