Кредит на 10 000 грн

Гроші готівкою або на картку!

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0,1% до 4000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Під 0% для нових клієнтів!
mycredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредитпід 0,01 % до 6000

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Кредит без застави та поручителів

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 4 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Мінус 100% на перший займ!
globalcredit

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0.01% до 5000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
1-й кредит безкоштовно!
alexcredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредит0.01% до 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Нові можливості твоєї кредитки!

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 5 000 грн

вік 18-65 років

Подати заявку Деталі
Гроші на картку за 5 хвилин!

сума кредиту7 000 грн

перший кредитдо 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі

Де взяти кредит на 10000 грн?

Фінансові труднощі – це звичайна проблема, з якою час від часу стикається практично будь-який житель нашої країни. Ні для кого не є секретом, що зарплати в Україні залишаються низькими, ще й доволі часто затримуються.

І тому, коли потрібна така досить велика сума, як 10 тисяч гривень, це може стати доволі великою проблемою, здатною зіпсувати настрій надовго.
Що ж робити? Вам обов’язково допоможуть мікрофінансові організації (МФО) або банки.

А тепер давайте розберемося, в чому різниця в принципах кредитування від цих двох фінансових структур.

Кредит на 10000 грн: банк або мікрофінансова компанія?

У разі, коли виникла термінова необхідність у додаткових фінансах, і ви вирішили оформити кредит 10000 грн на картку – рекомендуємо, в першу чергу, звернути вашу увагу на мікрофінансові організації.

Але при цьому, не у всіх МФО можна взяти кредит онлайн на картку 10000 грн. Особливо, якщо це стосується перших кредитів. Адже зараз, в середньому, перший кредит у багатьох МФО НЕ перевищує 4000 грн. Перший кредит на карту 10000 грн видають зараз лише Credit7, Ccloan, Credit Kasa, MyWallet і Бабулес. Отже, якщо у вас виникла термінова необхідність взяти кредит 10000 грн на картку, обов’язково зайдіть на сайт groshi.org.ua. Адже у нас розміщені лише надійні мікрофінансові компанії і банки, що пропонують різноманітні позики на найкращих умовах.

Хто ж зможе оформити кредит на 10000 грн без довідки про доходи в МФО?

Для того, щоб отримати в кредит 10 тисяч гривень в мережі інтернет готівкою або на картку, потрібно відповідати за все лише 4 простим вимогам:

  • Ви повинні бути старше 18 і молодші за 65 років.
  • З документів обов’язкова лише наявність паспорта громадянина України та ІПН.
  • Ви повинні працювати, хоча б неофіційно. Бо інакше ви просто не зможете виплатити фінансовій організації свій борг за позикою. Також, якщо ви плануєте оформляти позику на 10 000 грн, місце роботи повинно бути офіційним.
  • На відміну від мікрокредитів до зарплати, для того, щоб отримати кредит на суму від 5 тисяч гривень, бажано, щоб у вас була відмінна кредитна історія. Її обов’язково перевірятимуть.

Співпраця з МФО має ряд безсумнівно позитивних моментів:

  • Позика оформлюється онлайн у мережі інтернет.
  • Оформлення позики займе не більше 30 хвилин, якщо ви оформляєте кредит в цьому МФО вперше, і до 10 хвилин для повторної позики.

Мінуси у співпраці з МФО також є:

  • МФО беруть високий відсоток за використання своїх ресурсів. Деякі МФО пропонують кредити під 2% за добу. Однак існує один секрет, який дозволить вам істотно заощадити на відсотках. Зараз на ринку кредитування в Україні працюють понад 80 великих компаній, і вони постійно конкурують одна з одною. Тому вони дуже часто пропонують досить приємні акції, аж до позики під 0% для нового клієнта.
  • Також серед істотних мінусів роботи з мікрофінансовими компаніями варто назвати короткі терміни кредитування. Мікрофінансові організації видають позики не більше ніж на 30 днів. Однак, в разі форс-мажорних обставин багато МФО дають своїм клієнтам можливість продовження позики ще на кілька днів. Сумарне продовження терміну кредиту в такому випадку зазвичай не повинно бути більше 30 днів. Досить буде зайти в свій Особистий Кабінет на сайті мікрофінансової компанії, сплатити проценти за користування позикою і включити продовження позики. Тому, в разі, коли ви плануєте взяти кредит 10000 грн на карту на рік, – єдиний вибір звернутися за допомогою до банку.

Для того, щоб оформити кредит 10000 грн на рік у банку, вам в будь-якому випадку потрібно мати офіційне місце роботи, на якому ви повинні працювати як мінімум останні 3-6 місяців, і непогану заробітну плату. Також ви зобов’язані будете надати банку довідку про доходи та дані поручителів. Мінусами співпраці з банками також є необхідність особистої присутності при оформленні позики в відділенні банку і тривалий процес розгляду вашої заявки, який може зайняти до тижня.

Сайт groshi.org.ua – експерт на ринку кредитування, якщо ви хочете отримати кредит від 5 тисяч і більше готівкою або на картку

Якщо ви прийняли рішення оформити позику на 10 тисяч і більше, можна годинами шукати потрібні акції, порівнювати їх, читати відгуки. Більш розумним рішенням буде довіритися професіоналам, які працюють над наповненням порталу groshi.org.ua. Адже тут ви знайдете тільки надійні МФО та банки з бездоганною репутацією. Тому, якщо вам потрібні гроші,- звертайтесь до нас і ваші фінансові проблеми залишаться в минулому.

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
Вид кредитів
Цілі кредитування
Вік позичальника
Термін кредитування
Швидкі кредити
Сума позики
Позика під заставу
2