Кредит на 100 000 грн

Під 0% для нових клієнтів!

сума кредиту12 000 грн

перший кредитпід 0,01 % до 6000

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
1-й кредит безкоштовно!
alexcredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредит0.01% до 3 000 грн

вік 18 — 65 років

Подати заявку Деталі
Кредит без застави та поручителів

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 4 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Гроші на картку за 5 хвилин!

сума кредиту7 000 грн

перший кредитдо 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Гроші готівкою або на картку!

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0,1% до 4000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Перший займ без процентів
soscredit

сума кредиту15 000 грн

перший кредитдо 7 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Миттєвий кредит на картку!
monetka

сума кредиту4 000 грн

перший кредитдо 4 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Промокоди для постійних клієнтіва

сума кредиту20 000 грн

перший кредит5 000

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Нові можливості твоєї кредитки!

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 5 000 грн

вік 18-65 років

Подати заявку Деталі

Як і де взяти кредит 100000 без відмови?

Ринок кредитування в нашій країні останнім часом розвивається дуже стрімко. І, якщо де взяти невелику суму, ми вже знаємо. Тут нам завжди на допомогу прийдуть незамінні мікрофінансові компанії. То, коли необхідна велика сума, – така, як 100 000 гривень або більше, – звернення за допомогою до банку буде єдино можливим варіантом. Але, це, як виявилося, на даний момент вже не викликає таких проблем, як це було раніше. Для отримання навіть великої позики в банку, часто необхідний тільки ваш паспорт, ідентифікаційний код і трохи вільного часу. Адже служба безпеки банку може досить швидко самостійно перевірити вашу кредитну історію за відкритими для них джерелами.

Онлайн кредит 100000 гривень на картку від українських банків: вимоги до позичальників

Всі банки при видачі такої великої суми пред’являють досить суворі вимоги до потенційного позичальника. І, якщо коротко, вони виглядають наступним чином:

  • Ви повинні бути старше 21 і молодше 70 років. Однак більше шансів на отримання позики буде у громадян України віком 25-60 років.
  • Ви обов’язково повинні мати українське громадянство та проживати на території нашої країни (виняток АР Крим і окуповані частини Донецької і Луганської областей).
  • У вас повинна бути відмінна кредитна історія. Це те, що служба безпеки банку буде перевіряти в першу чергу.
  • Також обов’язкова наявність офіційного місця роботи з гарантованим стабільним доходом. Величезним плюсом буде робота на поточному місці більше 6 місяців.
  • Наявність солідного поручителя, готового разом з вами нести відповідальність за виплату вашого кредиту, також значно збільшить ваші шанси отримати позику на 100 000 грн.

Кредитні програми українських банків

Зараз багато банків знову відновили свої програми споживчого кредитування. І, якщо ви хочете взяти кредит на 100 000 гривень або більше, рекомендуємо вам звернутися до послуг таких банків: А-Банк, Аваль, Альфа Банк, OTPBank, Правекс Банк, ТАСкомбанк, Креді Агріколь, Идеа Банк, Форвард Банк, Кредобанк, Укрсиббанк .

Нижче ми коротко познайомимо вас з їхніми кредитними продуктами:

  1. А-Банк. Тут пропонують споживчі кредити на суму до 500 тисяч гривень і строком до трьох років. Процентна ставка у них буде від 50% до 85% річних. Цей банк одним з перших став видавати онлайн кредити з мінімальним пакетом документів: паспорт та ІПН. Кредит може бути оформлений через додаток банку за 15 хвилин, а гроші будуть зараховані на картку практично миттєво.
  2. Альфа-Банк. У цьому банку вам запропонують кредит на суму до 1 мільйона гривень, строком до п’яти років. Процентна ставка буде від 18% до 35% у рік. Якщо ж ви захочете взяти позику сумою від 5 до 200 тисяч, ви заплатите ще й щомісячну комісію в розмірі до 2,45% від суми кредиту.
  3. OTP Банк. Цей банк надає кредити сумою до 750 тисяч гривень, строком до 7 років. Тут річна процентна ставка буде до 65%. Кредити надаються тільки особам, які досягли 24 років.
  4. Креді Агріколь. Цей банк, як і А-Банк, надає кредит сумою до 500 тисяч гривень на термін до 6 років. А процентні ставки тут розділені на річну, яка складе не більше 15%, і щомісячну (2,85%). Що, в цілому можна порівняти з умовами кредитування того ж А-Банку. Тут також діють обмеження за віком: позичальник повинен бути старше 25 і молодше 70 років. Позики тут надають за наявності наступних документів: паспорт, ІПН та довідка з місця роботи із зазначенням рівня зарплати за останні 6 місяців.
  5. Идеа Банк. Цей банк не щедрий на кредити. Тут ви зможете розраховувати на позику не більше, ніж на 150 тисяч гривень, строком не більше 5 років. Однак, незаперечними перевагами Идеа Банку, є те, що кредит тут може взяти навіть молода людина, якій виповнився 21 рік, а рішення приймається протягом 1 хвилини.

Чи можна оформити кредити готівкою до 100000 грн у МФО?

На жаль, кредит на суму 100 тисяч гривень для населення надають тільки банківські організації. Українські мікрофінансові компанії можуть запропонувати тільки кредитування на суми не більше 20 тисяч для постійних клієнтів, і не більше 10 тисяч – для нових.
Тому, якщо вам потрібна позика на велику суму, єдиним і безальтернативним варіантом буде звернутись до послуг банківських установ.

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
Вид кредитів
Цілі кредитування
Вік позичальника
Термін кредитування
Швидкі кредити
Сума позики
Позика під заставу
2