Кредит на 15 000 грн

Під 0% для нових клієнтів!

сума кредиту12 000 грн

перший кредитпід 0,01 % до 6000

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
1-й кредит безкоштовно!
alexcredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредит0.01% до 3 000 грн

вік 18 — 65 років

Подати заявку Деталі
Кредит без застави та поручителів

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 4 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Гроші на картку за 5 хвилин!

сума кредиту7 000 грн

перший кредитдо 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Гроші готівкою або на картку!

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0,1% до 4000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Перший займ без процентів
soscredit

сума кредиту15 000 грн

перший кредитдо 7 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Миттєвий кредит на картку!
monetka

сума кредиту4 000 грн

перший кредитдо 4 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Промокоди для постійних клієнтіва

сума кредиту20 000 грн

перший кредит5 000

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Нові можливості твоєї кредитки!

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 5 000 грн

вік 18-65 років

Подати заявку Деталі

Як і де можна взяти кредит на 15000 грн?

Економічні кризи останнім часом стали, на жаль, практично невід’ємною частиною нашого життя. І це негативно позначається на добробуті пересічного українця. Маленькі зарплати, несвоєчасна їх виплата, зростання вартості життя – все це досить часто призводить до того, що гроші починають закінчуватися в самий невідповідний момент. І це особливо прикро, коли зарплата ще не скоро, а терміново потрібна велика сума грошей на лікування або покупку техніки в обмін на ту, що зламалась.
Як же бути в разі якщо потрібен кредит на 15000 грн? Можна звернутись за допомогою або до банків, або до мікрофінансових організацій (МФО). А тепер, ми більш детально зупинимося на принципах і умовах кредитування від банківських і мікрофінансових організацій, що б ви вже зараз змогли вирішити, куди ж вам звертатися за такою великою позикою.

Онлайн кредит 15000 грн від банків

Можливість взяти кредит на картку 15000 грн на рік надають практично всі банківські установи України. Найкращі умови по кредитуванню для населення надають такі банки: Альфа Банк, ПУМБ, А-Банк, OTPBank.

І все ж, найчастіше, співробітники банку вважають за краще переконати вас взяти кредитну картку, а не кредит 15000 на рік. Адже відстежити пільговий період по картці складніше, а відповідно, ймовірність того, що ви станете виплачувати грабіжницькі відсотки за використання коштів від банку – збільшується.

Для того, щоб вам схвалили кредит 15000 грн на рік необхідно:

 • Ваш вік повинен бути в межах 18-60 років.
 • Потрібно надати на розгляд у банк наступні документи: паспорт, ІПН, довідку з місця роботи із зазначенням зарплати за останні 6 місяців. На жаль, це далеко не всі документи, які може зажадати банк для того, щоб надати позичальнику 15000 гривень в кредит. Можуть ще знадобитися свідоцтво про шлюб / розлучення і інші документи.
 • В окремих випадках, щоб отримати кредит онлайн 15000 на рік, банки можуть також вимагати надати дані поручителя або заставне майно (практично завжди це об’єкт нерухомості).

Отже, однією з ключових умов, для того щоб вам видали 15 000 гривень кредит в будь-якому з банків України, буде наявність у вас легальної роботи і доходу, який ви зможете підтвердити. Саме тому в довідці з місця роботи має не тільки вказуватися підприємство, на якому ви працюєте, ваша посада, але і ваша зарплата (бажано за останні 6 місяців).

Також є кілька інших вимог, які збільшать ваші шанси отримання кредиту на велику суму в банку:

 • Стаж роботи на поточному місці від 6 місяців і більше.
 • Гарний офіційний дохід.
 • Наявність поручителів з офіційним місцем роботи і високою зарплатою.
 • Можливість надати в заставу нерухомість, власником якої ви є.

Умови кредитування від банків

У банківських організаціях пропонують найрізноманітніші умови видачі позик населенню. Наприклад, ПУМБ пропонує довгострокові позики до 300 тисяч грн до 4-х років з максимальною комісією до 5% у місяць. А-Банк і Альфа Банк можуть видати кредити на суму до 100 тисяч грн і на термін до 36 місяців (А-Банк) і до 60 місяців (Альфа-Банк). В OTP Банку пропонують своїм клієнтам взяти позику на суму до 500 тисяч грн терміном до 84 місяців.

Кредит онлайн 15000 грн від МФО

У разі, якщо вам відмовили в банку або кредит потрібен терміново і у вас немає можливості відвідувати відділення банку в робочий час, – ви можете звернутися і взяти кредит 15000 онлайн в мікрофінансової організації.

Однак, тільки кілька мікрофінансових компаній в Україні ризикують видавати кредити на великі суми. Тому середня сума першого кредиту зараз становить не більше 4 тисяч гривень. І, якщо ви хочете взяти перший кредит на карту 15000 грн, на ринку нашої країни працюють тільки 2 компанії, які готові запропонувати подібну послугу: Бабулес і CreditBox. Але, коли ви вже починаєте постійно співпрацювати з мікрофінансової компанією, ваш кредитний ліміт починає поступово збільшуватися. На повторний кредит до 15000 грн на карту можна розраховувати, звернувшись в наступні МФО: KF.UA, Глобал Кредит, Ccloan, MyWallet, Miolan і CashBerry.

МФО висувають набагато менше вимог до своїх Позичальникам, ніж банки. Тут діють тільки 2 обов’язкових правила:

 • Ваш вік повинен бути в межах 18-60 років.
 • Кредит видається тільки по двох документах – паспорту та довідці про присвоєння індивідуального податкового номера.

Однак, якщо ви хочете взяти позику на велику суму, наприклад, кредит онлайн на карту 15000 грн, то ви повинні відповідати ще 2 додатковим умовам:

 • У вас повинно бути хоча б неофіційне місце роботи, про що ви повинні вказати при заповненні анкети. Хоча все ж навіть МФО при схваленні заявки на кредит 15000 грн онлайн віддаватимуть перевагу громадянам України, які працевлаштовані офіційно і мають достатнє легальне джерело доходу.
 • Також при розгляді заявки на кредит на карту 15000 грн МФО будуть віддавати перевагу людям з відмінною кредитною історією, без додаткових кредитів і прострочень по платежах.

Тепер давайте коротко розглянемо, в чому ж переваги МФО перед банками:

 • Практично всі мікрофінансові компанії видають кредити онлайн в мережі інтернет. Отже нікуди ходити не потрібно.
 • Більшість МФО працюють і видають кредити в автоматичному режимі 24/7 без свят і вихідних днів.
 • Позику можна отримати всього за 5 хвилин (якщо ви постійний клієнт МФО), і не більше ніж за півгодини (якщо ви звертаєтеся в цю компанію вперше).
 • Відсоток схвалення заявок у МФО значно вищий, ніж у банків. Кредит, навіть на таку велику суму, як 15000 грн, МФО дають як студентам, так і пенсіонерам. Тому, якщо потрібно взяти кредит на 15000 грн для пенсіонера, – єдиний вихід – звернутися до послуг мікрофінансової організації.

Однак, варто все ж вказати також і на ряд істотних незручностей при співробітництві практично з будь-якою МФО:

 • Відсоток по кредитах у цих компаній зазвичай набагато вище, ніж у банків. В середньому процентна ставка за користування коштами складає від 1,7% до 2% у день. Однак, в боротьбі за своїх клієнтів, ці компанії дуже часто проводять різноманітні акції. Аж до кредиту під 0% для нових клієнтів. Для того, щоб бути в курсі всіх новин і акцій на ринку кредитування – обов’язково підпишіться на розсилку від сайту groshi.org.ua. Адже ми відстежуємо і розміщуємо у себе на порталі усі новини фінансового ринку, а також всі нові акції від надійних банків і МФО.
 • Короткий термін кредитування. В середньому МФО видають гроші не більше, ніж на місяць. Однак, більше 90% цих компаній дають можливість пролонгації кредитів. Для цього, вам навіть не треба нікому пояснювати, чому ви не можете погасити позику вчасно. Також більшість компаній дозволяють продовжувати займ незліченну кількість разів. Необхідно тільки вчасно оплачувати відсотки і оформляти послугу пролонгації в Особистому Кабінеті. Однак, через «драконівських» відсотки брати кредит на карту 15000 грн на рік краще все ж у банку.

Groshi.org.ua – експерт на ринку кредитування

Ми на своєму сайті groshi.org.ua розміщуємо тільки перевірені мікрофінансові організації та банки з відмінними рейтингами. Також ми тримаємо руку на пульсі фінансового життя нашої країни і оперативно публікуємо все нові акції та пропозиції на ринку мікрокредитування. Тому, якщо ви вирішили взяти 15000 грн в борг готівкою або на картку, – звертайтеся до нас, ми допоможемо вам отримати гроші на найвигідніших умовах і ваші фінансові проблеми залишаться в минулому.

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
Вид кредитів
Цілі кредитування
Вік позичальника
Термін кредитування
Швидкі кредити
Сума позики
Позика під заставу
1