Кредит на 30 000 грн

Гроші готівкою або на картку!

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0,1% до 4000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Під 0% для нових клієнтів!
mycredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредитпід 0,01 % до 6000

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Кредит без застави та поручителів

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 4 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Мінус 100% на перший займ!
globalcredit

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0.01% до 5000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
1-й кредит безкоштовно!
alexcredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредит0.01% до 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Нові можливості твоєї кредитки!

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 5 000 грн

вік 18-65 років

Подати заявку Деталі
Гроші на картку за 5 хвилин!

сума кредиту7 000 грн

перший кредитдо 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі

Як і де терміново взяти 30000 грн?

Найчастіше ми, якщо і займаємо, то невеликі суми на кілька днів, до найближчої зарплати. Але іноді бувають ситуації, коли потрібна велика сума грошей, на лікування, придбання нової техніки, ремонт автомобіля – і ви вирішуєте взяти кредит до 30000 грн Київ або в інших містах України. Кредити на таку велику суму на даний момент видають тільки банківські структури.

Кредит 30000 грн на карту від банків

Коли доводиться звертатися за великим кредитом, в тому числі і коли доводиться брати кредит на картку 30000 грн і більше, зазвичай в першу чергу, ми звертаємося в банки. І це вірно. Бо у банків є ряд безперечних переваг:

 1. Низька процентна ставка. Це, напевно, найголовніша перевага банків. Серед всіх кредитних організацій, банки пропонують найнижчі відсоткові ставки, якщо ви хочете взяти кредит на 30000 грн, – не більше 5% в місяць.
 2. Кредитування на великі суми. Банки видають кредити на суми до 500 тисяч гривень і навіть більше.
 3. Тривалі терміни кредитування. У банку кредити, навіть споживчі, можна брати на термін до 84 місяців.

Кредит 30000 грн на рік і більше на картку і готівкою громадянам нашої країни видають практично всі банки. Найприємніші умови, якщо ви хочете взяти 30000 грн у борг, ви знайдете в наступних банках: Альфа Банк, А-Банк, OTPBank, Credit Agricol, IdeaBank, KredoBank, Правекс Банк, Аваль, ТАСкомбанк, Ukrsibbank, Forward Bank.

Якщо вам необхідно отримати кредит 30000 грн, ви повинні відповідати досить суворим критеріям:

 • Вік позичальника повинен бути від 21 до 70 років. Однак, з більшою ймовірністю вам затвердять кредит 30000 грн на картку, якщо ви будете старше 25 і молодше 55 років.
 • Ви повинні бути громадянином України.
 • У вас повинна бути гарна кредитна історія, без боргів і прострочень.
 • У вас повинна бути офіційна робота, з офіційною зарплатою. І ваші підтверджені доходи звичайно ж повинні бути більше, ніж щомісячні виплати по позиці.
 • Бажано, щоб ви були оформлені на останньому місці роботи не менше півроку.

Також для того, щоб взяти кредит 30000 грн, може знадобитись надання даних про поручителів і можливе заставне майно. Наявність солідних поручителів, які разом з вами готові нести відповідальність за сплату вашого кредиту, може дуже істотно збільшити ваші шанси на отримання позики.

Для того, щоб взяти кредит онлайн 30000 грн на картку, необхідно надати наступні документи:

 • паспорт,
 • ідентифікаційний код,
 • довідку з офіційного місця роботи з зарплатою за останні 6 місяців (бажано).

Кредит на 30000 гривень: умови кредитування від банків

У банківських організаціях пропонують найрізноманітніші умови видачі позик населенню. Давайте розглянемо найпопулярніші і найбільш вигідні програми кредитування від великих банків.

 1. Кредити від А-Банку. Сума – до 500 000 грн, термін – до 36 місяців, процентна ставка – від 50 до 85% в рік, в залежності від кредитного продукту. Цей банк, на відміну від багатьох інших, видає, в тому числі й онлайн кредити. Для того, щоб оформити онлайн позику від А-Банку в мережі інтернет, досить буде завантажити додаток на ваш мобільний телефон і витратити 10 – 15 хвилин на заповнення заявки. Час очікування відповіді від банку теж незвичайно невеликий – до 5 хвилин. А гроші на вашу картку надійдуть вже за 20 хвилин після підписання договору. З документів А-Банку, якщо ви будете брати кредит до 30 000, будуть потрібні тільки паспорт і код. Що теж не стандартно для українських банків. Так що, А-Банк став практично першим банком нашої країни, де можна взяти кредит 30000 грн без довідки про доходи на картку.
 2. Кредити від Альфа-Банку. Сума кредиту – від 5 тисяч до 1 мільйона гривень, відсоткова ставка – від 18 до 35% в залежності від суми кредиту, і термін кредитування – до 60 місяців. Також при сумі кредиту від 5 до 200 тисяч банк буде стягувати ще щомісячну комісію в розмірі до 2,45% від суми позики.
 3. Кредити від OTP Банку. Сума кредиту – від 5 тисяч до 750 тисяч гривень, терміни кредитування – до 84 місяців, кредитна ставка – до 65% річних. Якщо ви будете брати в цьому банку кредит до 50 тисяч гривень – то з документів потрібно буде надати лише паспорт та ідентифікаційний код, а чекати рішення ви будете не більше 1 години. Тому ОТР Банк на даний момент, є одним з небагатьох банків України, де можна взяти кредит 30000 грн без довідки про доходи. Єдиний нюанс – кредити тут надаються тільки громадянам, які досягли 24 років.
 4. Кредити від Credit Agricol. Сума – до 500 тисяч гривень, строк- до 6 років, відсоткова ставка – до 15% річних і щомісячна комісія – до 2,85%. Кредит на 30000 грн тут видають по стандартному пакеті документів: паспорт, код, і довідка з місця роботи про зарплату за останні 6 місяців. Вік позичальника повинен бути від 25 до 70 років.
 5. Кредити від IdeaBank. Сума – до 150 тисяч гривень, термін – до 60 місяців. Однією з важливих переваг кредитування від цього банку є те, що кредити тут надаються і студентам починаючи з 21 року, а рішення приймається протягом 1 хвилини.

Як бачите, банки України постійно покращують умови надання кредитів населенню та роблять їх максимально простими та доступними для наших громадян. Тому взяти кредит 30000 на рік і більше без довідок, застав і поручителів можна вже і в деяких банківських структурах. Однак, служба безпеки банків все ж буде ретельно перевіряти всю інформацію, тому взяти кредит 30000 грн з поганою кредитною історією буде практично неможливо. Отже рекомендуємо спочатку позбутися від інших кредитів, погасити прострочення, а вже потім звертатися до банків за кредитами на великі суми.

Чи можна взяти кредит до 30000 в мікрофінансових організаціях?

На жаль, жодна мікрофінансових компаній зараз не видає такі великі кредити. Максимальна сума, на яку погоджуються оформити позики подібні організації – це 20 000 гривень. Тому, якщо ви хочете отримати онлайн кредит на 30000 грн, – вам потрібно звертатися або за допомогою до банківських установ, або зменшити суму бажаного кредиту як мінімум до 20000 гривень.

Groshi.org.ua – ваш незамінний помічник, якщо ви хочете оформити кредит до 30000 грн Київ або в інших містах нашої країни

Якщо вам потрібно 30000 гривень в кредит, обов’язково відвідайте портал groshi.org.ua. Адже у нас зібрані тільки найбільш надійні мікрофінансові компанії і банки, а також найвигідніші пропозиції від цих компаній. Ми постійно стежимо за подіями на ринку кредитування в нашій країні і оперативно розміщуємо всі новини на нашому порталі.

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
Вид кредитів
Цілі кредитування
Вік позичальника
Термін кредитування
Швидкі кредити
Сума позики
Позика під заставу
1