Кредит на 50 000 грн

Гроші готівкою або на картку!

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0,1% до 4000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Під 0% для нових клієнтів!
mycredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредитпід 0,01 % до 6000

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Кредит без застави та поручителів

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 4 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Мінус 100% на перший займ!
globalcredit

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0.01% до 5000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
1-й кредит безкоштовно!
alexcredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредит0.01% до 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Нові можливості твоєї кредитки!

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 5 000 грн

вік 18-65 років

Подати заявку Деталі
Гроші на картку за 5 хвилин!

сума кредиту7 000 грн

перший кредитдо 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі

Як і де взяти 50000 грн у кредит?

Всі ми хочемо жити комфортним і спокійним життям: пересуватися у зручному автомобілі, жити в комфортабельній квартирі з відмінним ремонтом, а відпочивати – в фешенебельних п’ятизіркових готелях. Але для того, щоб це дозволити, необхідна досить велика сума грошей. І ні для кого, в нашій країні, не секрет, що зарплати у нас не дуже високі, і часто не дозволяють накопичити пристойну суму швидко. І тут би звернутися за допомогою до улюбленого банку. Але на відміну від західних країн з розвиненою кредитною системою, у нас люди все ще не довіряють банкам і воліють навіть автомобілі та нерухомість купувати одним платежем і, до того ж, в основному, готівкою. Причина такої ситуації в одному міфі про систему банківського кредитування, в який і досі вірить більшість наших громадян. Багато все ще переконані, що кредити від банків, в тому числі кредит 50000 грн онлайн на картку, – це дорого, довго і важко. Хоча це вже давно не так. Адже конкуруючи один з одним і з всюдисущими кредитними спілками та мікрофінансовими організаціями, банки щодня працюють над поліпшенням свого сервісу, спрощенням процедури отримання кредиту та мінімізують кількість необхідних документів.

Кредит на 50000 грн і більше від українських банків

Багато українських банків займаються споживчим кредитуванням. Однак, в разі, якщо плануємо оформити кредит 50000 грн і більше, ми, звичайно ж хочемо вибрати банк з максимально лояльними умовами і мінімальною процентною ставкою. Найвигідніші умови вам можуть запропонувати в банках: А-Банк, Аваль, Альфа Банк, OTPBank, Правекс Банк, ТАСкомбанк, Credit Agricol, ІдеаБанк, Форвард Банк, Кредобанк, Укрсиббанк.

Останнім часом банки істотно спростили вимоги до своїх позичальників, які планують взяти кредит 50000 грн. І, якщо коротко, вони виглядають наступним чином:

  • Вік: 21-70 років. Однак, перевага віддається все ж особам, які старше 25 років і молодше 60.
  • Необхідно бути громадянином України.
  • Також служба безпеки банку обов’язково перевірить вашу кредитну історію. Тому перш ніж звертатися за банківським кредитуванням, варто зайти на сайт Бюро Кредитних історій і ознайомитися з вашими даними. Також, до звернення в банк, необхідно буде погасити всі поточні кредити. Адже взяти кредит до 50000 з поганою кредитною історією практично не реально. Ми у себе на сайті в статті «Кредит для виправлення кредитної історії» ми детально розповідаємо, що таке кредитна історія, як її перевірити і, головне, як виправити.
  • Одна з обов’язкових вимог банку: наявність офіційного місця роботи. І, що само собою зрозуміло, – що ваша офіційна зарплата повинна бути більше, ніж щомісячні виплати по кредиту, який ви плануєте брати.
  • Стаж роботи на останньому місці роботи – від 6 місяців і більше. Це не є обов’язковою умовою, якщо ви будете оформлювати кредит до 50000 грн. Але тривалий стаж роботи на одному місці істотно збільшує ваші шанси на отримання позики.

Також, щоб надати вам кредит 50000 грн на 2 роки і більше, банк може зажадати від вас надати поручителів і майнову заставу. Якщо у Вас є можливість надати заставу, коли ви будете оформляти ваш кредит онлайн на карту 50000 грн, або є забезпечені люди, які готові стати поручителями по вашій позиці, радимо вам вказати цю інформацію ще при заповненні анкети. Це може істотно збільшити ваші шанси на отримання схвалення від банку на кредит на картку 50000 грн.

Банки постійно працюють над спрощенням процедури оформлення позик. Зараз, якщо ви хочете отримати кредити до 50000 і більше, в основному необхідні тільки паспорт та індивідуальний податковий номер. І тільки зрідка може знадобитися довідка про дохід за останні 3-6 місяців.

Кредит на картку України 50000: кредитні програми банків

У різних банках пропонуються різні умови кредитування населення. Нижче ми розглянемо одні з найбільш популярних:

  1. А-Банк. Цей банк пропонує кредити сумою до 500 тисяч гривень, на термін до 3-х років. Процентна ставка буде від 50 до 85% річних. Головна приваблива особливість кредитування від А-Банку – тут можна отримати кредит 50000 грн без довідки про доходи на картку онлайн в мережі інтернет. Відповідно, це позбавляє вас від усіх «принад» походу до відділення з нескінченним очікуванням у чергах. Для оформлення позики достатньо завантажити на мобільний телефон додаток від банку і слідувати простим інструкціям. Також великою перевагою співпраці з цим банком є те, що для оформлення позики будуть потрібні тільки паспорт та ІПН. Тому, якщо вам терміново потрібно 50000 гривень, – А-Банк буде найкращим з можливих рішень.
  2. АльфаБанк. Цей банк видає найбільші споживчі кредити в Україні: як 50000 гривень в кредит, так і позики до 1 000 000 грн, терміном до 5 років. Процентна ставка буде від 18 до 35% річних. Якщо сума кредиту 5 000 – 200 000 грн, вам також доведеться платити щомісячну комісію в розмірі до 2,45% від тіла кредиту.
  3. OTP Банк. Перевага цього банку – довгий період кредитування (до 7 років). Сума позики може бути до 750 000 грн. Процентна ставка по кредитуванню буде до 65% річних.
  4. Credit Agricol. Цей банк видає кредити сумою до 500 000 грн і терміном до 6 років. Процентна ставка тут становить не більше 15% річних. Але доведеться виплачувати банку також щомісячну комісію в розмірі до 2,85% від тіла кредиту.
  5. ІдеаБанк. Цей банк видає кредити сумою до 150 000 грн і терміном до 5 років. Це один з небагатьох банків нашої країни, які надають кредити навіть молодим людям від 21 року. Також однією з важливих переваг цього банку є можливість оформити кредит 50000 грн без довідки про доходи онлайн в мережі інтернет і отримати гроші на картку.

Банківські установи України постійно працюють над поліпшенням умов кредитування населення. Тому останнім часом взяти позику доволі легко. І навіть, якщо ви шукаєте кредит 50000 грн на 5 років, сміливо звертайтеся до найближчого відділення вищевказаних банків. Ми впевнені, що ви отримаєте позитивну відповідь на вашу заявку. Єдине, що у вас 100% не вийде, так це отримати кредит 50000 грн з поганою кредитною історією. Тому що вона буде ретельно перевірятися службою безпеки будь-якого банку.

Чи можна взяти кредит на 50000 грн в МФО?

Кредит 50000 грн на картку на сьогодні можна взяти тільки в банках. Жодна з мікрофінансових організацій не надає позики на такі великі суми. Адже максимальний ліміт по кредитуванню від МФО становить усього лише 20 тисяч гривень. Та й то, такі позики надаються тільки постійним клієнтам. А нові можуть розраховувати тільки на суму не більше 10 тисяч. Тому, якщо ви хочете взяти кредит 50000 грн без відмови, – звернення до послуг банку буде єдиним можливим варіантом.

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
Вид кредитів
Цілі кредитування
Вік позичальника
Термін кредитування
Швидкі кредити
Сума позики
Позика під заставу
2