Кредит на побутову техніку

Гроші готівкою або на картку!

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0,1% до 4000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Під 0% для нових клієнтів!
mycredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредитпід 0,01 % до 6000

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Кредит без застави та поручителів

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 4 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Мінус 100% на перший займ!
globalcredit

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0.01% до 5000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
1-й кредит безкоштовно!
alexcredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредит0.01% до 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Нові можливості твоєї кредитки!

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 5 000 грн

вік 18-65 років

Подати заявку Деталі
Гроші на картку за 5 хвилин!

сума кредиту7 000 грн

перший кредитдо 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі

Як отримати кредит на покупку побутової техніки?

Всі неприємності в цьому світі завжди трапляються в самий невідповідний момент. До зарплати ще жити й жити, і тут раптом ламається холодильник, пральна або посудомийна машина, або інша побутова техніка, без якої Ви жити не можете …. І що ж робити? Можна спробувати позичити грошей у друзів або знайомих. Але не факт, що вони зможуть Вам допомогти. А ось відносини з близькими людьми таким проханням можна зіпсувати назавжди.
Можна звернутися за кредитом до банку. Однак, і тут є свої підводні камені. По-перше, для того, щоб отримати кредит в банку необхідно зібрати величезну кількість довідок. По-друге, в банках висока ймовірність відмов – вони вважають за краще видавати позики тільки людям, які працевлаштовані офіційно, з відмінною кредитною історією та високою офіційною зарплатнею. І найголовніше, час очікування відповіді від банку і отримання грошей, зазвичай, становить кілька тижнів. Все це робить оформлення кредиту на побутову техніку абсолютно непривабливим для звичайного громадянина нашої країни.

В такому випадку, хто ж може прийти на допомогу тому, кому терміново необхідно придбати побутову техніку?

Звичайно-ж, це мікрофінансові організації (МФО). Вони можуть видати необхідну Вам суму на купівлю побутової техніки сумою до 20 000 грн і терміном, в середньому, на 1 місяць з можливістю його продовження.
Основні переваги роботи з МФО:

  1. Кредит можна оформити в будь-який час, адже такі організації працюють 24/7 без свят і вихідних.
  2. Кредит можна оформити онлайн на будь-якому з ваших розумних девайсів, не виходячи з дому. Всі операції – оформлення анкети-заявки, верифікація банківської картки і, навіть підписання договору, відбувається в мережі інтернет. Вам немає необхідності кудись поспішати, витрачати свій час, вистоювати в чергах.
  3. Для оформлення позики необхідний мінімальний пакет документів. Тільки паспорт, ідентифікаційний код і, звичайно ж, активна пластикова картка будь-якого банку України, куди Вам будуть зараховані гроші, після схвалення кредитної програми.
  4. Мінімальний час оформлення. Ви витратите всього лише 30 хвилин на оформлення позики, якщо Ви звертаєтеся в мікрофінансову організацію вперше, і 15 хвилин, якщо Ви є постійним клієнтом.
  5. Високий відсоток схвалення. МФО підтверджують більше 90% заявок. Вони можуть видати кредит на побутову техніку і студентам і пенсіонерам, людям, які працюють офіційно, і тим, хто отримує «зарплату в конверті». Для них – головне, щоб Ви вчасно повернули позику і прийшли до них в майбутньому за новою.

Сьогодні в Україні працюють понад 80 великих мікрофінансових організацій. Вони постійно пропонують різноманітні пропозиції, акції, влаштовують розіграші призів для нових і постійних клієнтів.

Як же не загубитися в цьому морі кредитних пропозицій? І вибрати найкраще і з мінімальною переплатою

Рекомендуємо Вам скористатися послугами порталу groshi.org.ua.
Наші переваги:

  • У нас зібрані тільки надійні і перевірені МФО. Ви можете не хвилюватись, що Ваші персональні дані потраплять до рук шахраїв.
  • У нас зібрані кращі пропозиції. Відповідно, скориставшись послугами порталу groshi.org.ua, Ви зможете оформити кредит на побутову техніку з мінімальною відсотковою ставкою, а, якщо скористаєтеся акцією перший кредит під 0% від наших постійних партнерів (таких, як Credit7, AlexCredit і інших), – взагалі без переплат .
  • Оформити кредит на сайті groshi.org.ua доволі легко. Просто зайдіть на наш сайт, виберіть найкращу пропозицію, оформіть найпростішу анкету-заявку та вже максимум через 15 хвилин гроші надійдуть на Вашу карту. І Ви зможете зняти їх готівкою в найближчому банкоматі, або повністю витратити на придбання побутової техніки. Адже МФО ніколи не вимагають від своїх позичальників звіт про цільове використання коштів.

Ви бачите, взяти кредит на побутову техніку онлайн стало простіше простого. Особливо, якщо Ви скористалися послугами порталу groshi.org.ua.

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
Вид кредитів
Цілі кредитування
Вік позичальника
Термін кредитування
Швидкі кредити
Сума позики
Позика під заставу
1