Кредит на відпочинок

Гроші готівкою або на картку!

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0,1% до 4000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Під 0% для нових клієнтів!
mycredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредитпід 0,01 % до 6000

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Кредит без застави та поручителів

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 4 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Мінус 100% на перший займ!
globalcredit

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0.01% до 5000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
1-й кредит безкоштовно!
alexcredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредит0.01% до 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Нові можливості твоєї кредитки!

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 5 000 грн

вік 18-65 років

Подати заявку Деталі
Гроші на картку за 5 хвилин!

сума кредиту7 000 грн

перший кредитдо 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі

Тури у розстрочку та кредит

Літо – пора відпусток …. Шум моря і гарячий білосніжний пісок пляжів України і курортів ближнього і далекого зарубіжжя так і манить … Зізнайтеся, Ви ж цілий рік мріяли про це? І ось відпустку оформлена, з напрямком визначилися … А грошей немає … Ну, затримали зарплату або витратили більше очікуваного…

Або побачили “гарячу” путівку за приємною ціною з великою знижкою в ту країну, де Ви завжди мріяли побувати, і раптом виявляєте, що саме на цю покупку у Вас грошей і не вистачає….
Знайома ситуація, чи не так?

Що ж робити? Де знайти заповітну суму? І чи можна оформити відпочинок в кредит?
Є всього лише 3 варіанти вирішення цієї проблеми:

 • Можна взяти кредит на відпочинок в турагентстві. Однак, будьте готові – таких компаній дуже мало, і відсотки за таким кредитом можуть бути досить значними. Плюс в сьогоднішніх кризових умовах запропонувати клієнтам тури в кредит готові одиниці. А, відповідно, і вартість турів у них буде захмарна. І ви не тільки заплатите високу процентну ставку, але і переплата за вартістю самої путівки може бути від 20, 50% і навіть вище. І якщо до 2020 року деякі, особливо великі туроператори, навіть пропонували взяти тури в розстрочку на строк до 6 місяців без переплат по відсотках, то зараз навіть вони відмовилися від такої практики.
 • Другий варіант – взяти кредит у банку. Але вже з 2014 року банки практично перестали видавати такі види кредитів. Відповідно, тут у Вас дуже висока ймовірність відмови, якщо банк все ж прийме до розгляду Вашу заявку. Крім того, банки дуже забюрократизовані, і працюють не тільки за законами нашої країни, але і повністю дотримуючись власних внутрішніх інструкцій, яких у них безліч. А це призводить до збільшення термінів розгляду заявок, необхідності збирати та надавати різні довідки, дані про майно і контакти рідних або друзів, які зможуть виступити поручителями. А це, погодьтеся, не завжди приємно.
 • Взяти кредит в мікрофінансової організації. Це, найвдаліший варіант, якщо Ви хочете купити відпочинок у кредит. Вони можуть видати необхідні Вам кошти. Зазвичай це сума до 20 000 грн. терміном, в середньому, на 1 місяць з можливістю його пролонгації.

МФО і їх переваги

Які ж переваги співпраці з МФО для тих, кому терміново потрібні гроші на відпочинок за кордоном в кредит? Їх чимало і ось головні з них:

 1. Кредит можна оформити в будь-який час. Адже такі організації працюють 24/7 без свят і вихідних.
 2. Кредит можна оформити онлайн на будь-якому з ваших розумних девайсів, не виходячи з дому. Всі операції – оформлення анкети-заявки, верифікація банківської картки і, навіть, підписання договору, відбувається в мережі інтернет. Вам немає необхідності кудись поспішати, витрачати свій час, вистоювати в чергах.
 3. Для оформлення позики необхідний мінімальний пакет документів. Тільки паспорт, ідентифікаційний код і, звичайно ж, активна пластикова картка будь-якого банку України, куди Вам будуть зараховані гроші, після схвалення кредитної програми.
 4. Мінімальний час оформлення. Ви витратите всього лише 30 хвилин на оформлення позики, якщо Ви звертаєтеся в мікрофінансову організацію вперше, і 15 хвилин, якщо Ви є постійним її клієнтом.
 5. Високий відсоток схвалення. МФО підтверджують більше 90% заявок. Вони можуть видати кредит на відпочинок і студентам і пенсіонерам, людям, які працюють офіційно, і тим, хто отримує зарплату “в конверті”. Для них – головне, щоб Ви вчасно повернули позику і прийшли до них в майбутньому за новою.

Портал groshi.org.ua – Ваш помічник в сфері мікрокредитування

Сьогодні в Україні працюють понад 80 великих мікрофінансових організацій. Вони постійно пропонують різноманітні пропозиції, акції, влаштовують розіграші призів для нових та постійних клієнтів. Як же не загубитися в цьому морі кредитних пропозицій? І вибрати найкращу і з мінімальною переплатою.

Рекомендуємо Вам скористатися послугами порталу groshi.org.ua. Наші переваги:

 • У нас зібрані тільки надійні і перевірені МФО. Ви можете не хвилюватись, що Ваші персональні дані потраплять до рук шахраїв.
 • У нас зібрані найкращі пропозиції. Відповідно, скориставшись послугами порталу groshi.org.ua, Ви зможете оформити кредит на відпочинок з мінімальною відсотковою ставкою, а, якщо скористаєтеся акцією перший кредит під 0% від наших постійних партнерів (таких, як Credit7, AlexCredit та інших), – взагалі без переплат.
 • Оформити кредит на сайті groshi.org.ua дуже легко. Просто зайдіть в інтернет на наш сайт, виберіть найкращу пропозицію, заповніть онлайн найпростішу анкету-заявку та вже максимум за 15 хвилин гроші надійдуть на картку. І Ви зможете зняти їх готівкою в найближчому банкоматі.

Як Ви бачите за допомогою українських мікрофінансових організацій і, головне, порталу groshi.org.ua, оформити тури в кредит Україна стало доволі просто. Отже, Ви можете собі організувати відпустку мрії навіть незважаючи на стан Ваших фінансів.

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
Вид кредитів
Цілі кредитування
Вік позичальника
Термін кредитування
Швидкі кредити
Сума позики
Позика під заставу
1