Кредит в інтернеті

Під 0% для нових клієнтів!

сума кредиту12 000 грн

перший кредитпід 0,01 % до 6000

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
1-й кредит безкоштовно!
alexcredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредит0.01% до 3 000 грн

вік 18 — 65 років

Подати заявку Деталі
Кредит без застави та поручителів

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 4 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Гроші на картку за 5 хвилин!

сума кредиту7 000 грн

перший кредитдо 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Гроші готівкою або на картку!

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0,1% до 4000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Перший займ без процентів
soscredit

сума кредиту15 000 грн

перший кредитдо 7 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Миттєвий кредит на картку!
monetka

сума кредиту4 000 грн

перший кредитдо 4 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Промокоди для постійних клієнтіва

сума кредиту20 000 грн

перший кредит5 000

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Нові можливості твоєї кредитки!

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 5 000 грн

вік 18-65 років

Подати заявку Деталі

Як взяти кредит в інтернеті

Ніхто не застрахований від непередбачених фінансових витрат. Це може бути поломка автомобіля чи побутової техніки, незапланована поїздка, хвороба. У деяких ситуаціях люди бажають зберегти анонімність і не хочуть позичати гроші у родичів або колег. У випадках з непередбаченими грошовими труднощами на виручку приходять компанії, в яких можна взяти кредит на картку через інтернет.

Переваги інтернет-кредитів

Незважаючи на те, що майже кожен повнолітній громадянин України має кредитну картку, люди все одно звертаються за послугами в МФО. Хоч робота мікрокредитних компаній часто піддається критиці, переваг у цього способу отримати кредит через інтернет безліч:

 1. Позики онлайн оформлюють набагато швидше, ніж у банку.
 2. Можливість взяти кредит у будь-який час доби. Багато компаній обробляють анкети цілодобово.
 3. Мінімальний пакет документів. Для оформлення кредиту необхідні лише паспорт, код і номер картки.
 4. Всі позики у МФО – нецільові, тобто організація не вимагає пояснень, на що позичальник витратить кредитні кошти.
 5. Високий відсоток схвалення. МФО кредитують студентів, пенсіонерів, тимчасово непрацюючих людей.
 6. Можливість брати участь в програмах лояльності та отримувати позики під мінімальний відсоток.
 7. Є можливість замовити пролонгацію кредиту, якщо немає можливості погасити його вчасно.

Недоліки онлайн-позик

Незважаючи на всі «плюси», є і мінуси в інтернет-кредитуванні. Найголовніший недолік в тому, що мікрокредит необхідно повернути вчасно. Всі компанії видають гроші під відсотки, які нараховуються за кожен день користування без урахування комісії (якщо вона передбачена в кредитному договорі). У разі прострочення нараховується штраф за кожен день несплати позики.Доступність мікрокредитів від МФО має свою ціну – високий відсоток. У рік ставка може скласти 365%, тому річну ставку на сторінках компаній побачити важко, в основному вони вказують відсоток за один день користування грошима.
МФО охоче видають гроші новим клієнтам, але сума кредиту буде мінімальною. Щоб отримати позику на 30000 грн., необхідно бути постійним, відповідальним позичальником.

Де і як взяти кредит через інтернет на картку?

Серед безлічі МФО важко не розгубитися і вибрати компанію, яка задовольнить потреби клієнта. Якщо виникла потреба взяти гроші в борг, краще користуватися площадками, які пропонують фінансові послуги, наприклад, порталом Groshi.org.ua. По-перше, на сервісі Groshi.org.ua представлені лише перевірені організації, які працюють з дотриманням норм українського законодавства. По-друге, на сайті можна подати заявку відразу до декількох компанії та обрати найкращу пропозицію.
Відправляючи запит на кредит через сервіс Groshi.org.ua, клієнт отримує гарантію захисту персональних даних. Анкета проста, заповнення займає усього кілька хвилин.

Кому вигідно брати мікрокредит?

Отримати кредит через інтернет можуть повнолітні громадяни України. Мікропозики беруть з різних причин, але в деякі умови мікрокредитування будуть особливо цікавими

 1. Мікрокредит можуть видати за акційними умовами під 0% або 0,01% за день користування.
 2. Позичальник може взяти невелику суму на короткий термін. У таких випадках переплата за відсотками буде мінімальна.
 3. Мікропозики оформлюють для поліпшення кредитної історії або отримання позитивної кредитної історії.

Люди, які мали борги в банках або МФО, можуть стикнутися з проблемою в отриманні іпотеки або іншого кредиту на велику суму. Багато мікрофінансових компаній пропонують послугу поліпшення кредитної історії позичальника.

Хто може отримати позику онлайн?

Оформити кредит через інтернет можуть усі повнолітні громадяни України, які мають паспорт, ідентифікаційний код, банківську картку з позитивним лімітом (мінімум 1 гривня), мобільний телефон. Більшість МФО кредитує з 18 років, хоча деякі компанії ставлять мінімальний вік позичальника з 19 або 21 років.Для отримання ліміту на карту мікрофінансова компанія не буде перевіряти, чи отримує майбутній клієнт зарплату офіційно або «в конверті». Досить вказати свій щомісячний дохід, можна враховувати дохід з оренди, побічний заробіток. Важливо, щоб позичальник мав можливість погашати кредит.
Деякі компанії (наприклад, CreditON, CCLoan) просять вказати номер робочого телефону або надати контакти третьої особи, що зможе підтвердити особистість позичальника та дати йому характеристику. Така людина не виступає поручителем, але в разі несвоєчасної сплати кредиту йому теж можуть дзвонити представники компанії.
МФО йдуть в ногу з новими технологіями і часто просять посилання на сторінку позичальника в соцмережі. Деякі організації (Money24, Credit365) роблять запит на доступ до геолокації пристрою, з якого оформляється запит на позику.

Хто може отримати відмову в мікрокредиті?

Можливість взяти інтернет кредит в Україні часто спонукає позичальників відправити анкету на позику до МФО у разі фінансових труднощів. Незважаючи на лояльне ставлення до майбутніх позичальників, фізична особа може отримати відмову, якщо:

 • має борги в банках або інших мікрокредитних організаціях;
 • має кредит в МФО, куди відправляє запит на нову позику;
 • має судимість або перебуває під слідством;
 • людина визнана недієздатною;
 • позичальникові вручена повістка до армії;
 • МФО переконалась в неплатоспроможності клієнта;
 • людина зробила помилку в анкеті або надала неправдиву інформацію.

Мікрокредитні компанії можуть відмовити у видачі позики, якщо запідозрять людини в тому, що вона входить до складу злочинного угрупування або має залежність від азартних ігор.

Терміни кредитування

Особливість мікрокредитів в тому, що їх видають на короткий термін. Але сьогодні багато компаній готові надавати довгострокові позики з можливістю погашення раз на місяць. Мінімальний термін кредитування, який пропонує більшість компаній, від одного до тридцяти днів.
Назва компанії Мінімальний термін (у днях) для нових клієнтів Максимальний термін (у днях) для нових клієнтів

Назва компаніїМінімальний термін (у днях) для нових клієнтівМаксимальний термін (у днях) для нових клієнтів
Money4you230
Кредит Каса127
ЄГроші130
Credit7530
eCash130
Check Money170
Monetka330
CreditPlus330
Глобал Кредит130
Miloan130

Щоб отримати кредит на 12 або 24 місяці, необхідно співпрацювати з компанією довгий час, брати і вчасно погашати короткострокові позики. У такому випадку позичальник може претендувати на програму лояльності від МФО.

Процентні ставки та суми позики

В середньому, процентна ставка за день користування позикою становить від 1%. Відсоток залежить від суми та терміну кредитування. Наприклад, для довгострокових кредитів компанії встановлюють зменшену процентну ставку.
Сьогодні багато МФО видають безвідсоткові кредити для нових позичальників. Отримати першу позику під 0,01% за день користування пропонують наступні МФО:

 • Miloan;
 • CreditPlus;
 • eCash;
 • My Credit;
 • Кредит Каса;
 • Money4you;
 • Credit7.

Нові клієнти не можуть претендувати на максимальну суму позики, оскільки довіру компанії необхідно ще заслужити. В такому випадку вони пропонують суми від 200 до 10 000 грн. Хоча в рекламі і вказано, що нові позичальники можуть отримати до 8-10 тисяч гривень, будьте готові до того, що вперше організація запропонує вам лише 3-4 тисячі, оскільки може встановлювати ліміт кредиту на свій розсуд.

Як взяти кредит через інтернет на картку: необхідні дані

Для початку необхідно проаналізувати пропозиції від кращих компаній. Найпростіше вибрати майданчик Groshi.org.ua, який вже зробив перевірку МФО за вас. Щоб відправити запит на кредит, потрібно буде вказати:

 1. Паспортні дані. Деякі компанії досі ще не приймають дані паспортів нового зразка (ID-карт).
 2. Номер ідентифікаційного коду.
 3. Номер банківської картки.
 4. Дані про роботу.
 5. Домашня адреса.
 6. Інформацію про сімейний стан і наявність дітей.
 7. Контакти третіх осіб (залежить від правил роботи компанії).

Анкета на кредит складається лише з кількох питань. До заповненої анкети необхідно прив’язати номер картки. З рахунку буде списана одна гривня, яку МФО поверне після нарахування кредитного ліміту. Важливо правильно вносити всі дані, адже у разі помилки може прийти відмова. Після отримання заявки організація проаналізує анкету, зазвичай протягом 10 – 15 хвилин.
Якщо рішення буде прийнято на користь клієнта, він отримає повідомлення на телефон і договір у електронному вигляді. Ставлячи галочку про прийняття умов компанії, позичальник підписує кредитну угоду. Електронний договір має таку ж саму юридичну силу, що і традиційний паперовий.

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
Вид кредитів
Цілі кредитування
Вік позичальника
Термін кредитування
Швидкі кредити
Сума позики
Позика під заставу
2