Кредити без довідок про доходи

Гроші готівкою або на картку!

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0,1% до 4000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Під 0% для нових клієнтів!
mycredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредитпід 0,01 % до 6000

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Кредит без застави та поручителів

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 4 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Мінус 100% на перший займ!
globalcredit

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0.01% до 5000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
1-й кредит безкоштовно!
alexcredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредит0.01% до 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Нові можливості твоєї кредитки!

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 5 000 грн

вік 18-65 років

Подати заявку Деталі
Гроші на картку за 5 хвилин!

сума кредиту7 000 грн

перший кредитдо 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі

Кредит без довідок про доходи

Багато банківських установ пропонують своїм клієнтам кредити без довідок про доходи. Однак, якщо уважно вивчити умови надання таких продуктів, можна знайти безліч підводних каменів. Одні банки істотно обмежують суму кредитування, інші – сильно завищують процентну ставку. Все це автоматично робить співпрацю абсолютно невигідною.

Зовсім інший підхід практикує наша компанія. Якщо ви хочете взяти кредит без довідок про доходи, достатньо заглянути в каталог і знайти найкращий варіант.

Переваги співпраці з нами очевидні:

 • Повна прозорість, можливість на одній сторінці отримати всю необхідну інформацію, дізнатися, на який термін видається кредит готівкою без довідки про доходи, на яку суму ви можете розраховувати. Крім цього, на сайті вказується точна процентна ставка по майбутній позиці, а будь-які приховані комісії та платежі повністю відсутні.
 • Оформити заявку на отримання грошей можна через інтернет. Тобто, не потрібно витрачати дорогоцінний час на відвідування банківського відділення, на заповнення безлічі паперів та спілкування з консультантом. Просто надішліть анкету і отримаєте потрібну суму.
 • Заявки на онлайн кредит на карту без довідок розглядаються в найкоротші терміни. Вже через 5-15 хвилин ви отримаєте відповідь, який в 99 відсотках випадків виявляється позитивною.
 • На нашому сайті можна відправити відразу кілька анкет в різні МФО. Це дозволяє істотно підвищити свої шанси, а при отриманні кількох позитивних відповідей – вибрати найпривабливіший для себе варіант.

Ще одна перевага звернення до нас – це можливість підібрати не тільки кредит без підтвердження доходів. Також в каталозі є варіанти позик без офіційного працевлаштування. Отримати гроші за допомогою нашої компанії може хто завгодно – безробітний або пенсіонер, студент, у якого не виходить дотягнути до стипендії, або фрілансер що працює напівлегально. Також ми зібрали пропозиції для потенційних позичальників з поганою кредитною історією, які в банку не мають жодних шансів на оформлення кредиту.

Порядок дій

Як взяти кредит без довідки про доходи? Дуже просто! На першому етапі просто вивчіть всі наявні пропозиції і виберіть найбільш вигідні умови. Далі залишається виконати лише кілька простих дій:

 • Точно і грамотно заповнити анкету. Не варто прикрашати інформацію про себе і ні в якому разі не намагайтеся вказувати в заявці чужі паспортні дані. Пам’ятайте про те, що вся інформація про потенційних позичальників швидко, але ретельно перевіряються.
 • Пройти перевірку банківської карти. Вона повинна бути оформлена на потенційного позичальника, а не на третю особу. Крім того, важливо щоб на рахунку було кілька гривень, необхідних для процедури верифікації.
 • Відправити заявку і дочекатися її схвалення.

От і все. Якщо у відповідь на анкету прийде позитивна відповідь, залишиться лише отримати гроші на картку і використовувати для будь-яких своїх цілей. Ніякої тяганини, ніяких пухких папок з документами і ніякого бюрократизму!

Мета отримання коштів

У мікрофінансових організаціях, з якими ми співпрацюємо, можна взяти кредит готівкою в Україні без довідки про доходи на абсолютно будь-які цілі. Ви можете скористатися нашими послугами, якщо гроші потрібні:

 • на лікування;
 • на відпочинок на одному з вітчизняних або закордонних курортів;
 • на будівництво будинку або капітальний ремонт в квартирі;
 • на навчання у ВНЗ;
 • на інші цілі.

При цьому вимоги до позичальника мінімальні – клієнт, який бажає отримати кредит, повинен бути громадянином України і перебувати в країні на момент оформлення заявки. Замість значного пакета паперів досить уявити скановані копії паспорта та ідентифікаційного коду. Єдине обмеження стосується віку – кошти не видаються особам, яким ще не виповнилося 18 років.

У каталозі представлені пропозиції, здатні задовольнити будь-які потреби. Наприклад, ви можете взяти невелику суму, щоб комфортно дожити до наступної зарплати, не думаючи про їжу або оформити великий кредит на термін від 1 року на відкриття або розвиток власного бізнесу.

Наші онлайн-консультанти завжди готові дати вичерпні відповіді на будь-які питання щодо кредитування, а також допомогти вибрати найкращий вам варіант і оформити заявку, яка обов’язково буде схвалена!

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
Вид кредитів
Цілі кредитування
Вік позичальника
Термін кредитування
Швидкі кредити
Сума позики
Позика під заставу
2