Кредит без поручителів

Гроші готівкою або на картку!

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0,1% до 4000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Під 0% для нових клієнтів!
mycredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредитпід 0,01 % до 6000

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Кредит без застави та поручителів

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 4 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Мінус 100% на перший займ!
globalcredit

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0.01% до 5000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
1-й кредит безкоштовно!
alexcredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредит0.01% до 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Нові можливості твоєї кредитки!

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 5 000 грн

вік 18-65 років

Подати заявку Деталі
Гроші на картку за 5 хвилин!

сума кредиту7 000 грн

перший кредитдо 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі

Кредит без поручителів: просто надішліть заявку!

Де взяти кредит без поручителів на карту? Якщо ви цікавитесь цим питанням, то вам терміново потрібні гроші. Отримати їх з мінімальним пакетом документів і без численних бюрократичних перешкод можна на нашому сайті. Чому саме ми? У чому наші переваги? Вичерпні відповіді на ці та інші питання наведені в статті.

Що таке кредит без поручителів?

Переважна більшість банківських установ, які видають споживчі кредити, вимагають від потенційних позичальників гарантій своєчасного повернення грошей. Однією з таких гарантій є поручительство – залучення третіх осіб, які беруть на себе відповідальність за погашення заборгованості. В якості поручителя може виступати наприклад, родич позичальника або його знайомий, який працевлаштований і має офіційні джерела доходу.

На перший погляд все дуже просто, проте насправді знайти поручителя часто буває надзвичайно складно. Адже не кожен захоче брати на себе відповідальність за чужі борги. Навіть в тому випадку, якщо позичальник є його близьким родичем або кращим другом. У такій ситуації на допомогу приходить наша компанія.

Великий вибір варіантів кредитування

Одна з головних наших переваг – це співпраця з великою кількістю мікрофінансових організацій. Серед яких переважна більшість надає можливість взяти кредит на карту без поручителів. Скориставшись нашим каталогом, ви всього за кілька хвилин зможете підібрати один з наступних варіантів:

  • позику на невелику суму до зарплати. Терміни кредитування в цьому випадку становлять від кількох днів до 1-2 тижнів;
  • великі кредити онлайн без поручителів на тривалий термін. Незважаючи на те, що сума кредитування за цією програмою може досягати 15 000 гривень або більше, кошти видаються без офіційного працевлаштування та будь-яких інших підтверджень платоспроможності;
  • кредит на будь-яку суму з мінімальною процентною ставкою або взагалі без відсотків. Подібні рішення зазвичай призначені для нових клієнтів МФУ. Також позика без відсотків може видаватися в період проведення акцій і програм лояльності.

Всі перераховані вище й інші варіанти ви знайдете в каталозі. Зручний пошук допоможе без зусиль відсіяти ті пропозиції, які не підходять вам через занадто високі відсотки або короткий термін погашення заборгованості.

Як оформити кредит без поручителів: покрокова інструкція

Щоб отримати гроші в кредит без поручителів у нас, не потрібно збирати значний пакет документів. Від вас буде потрібно зробити всього три простих кроки:

  • заповнити і відправити анкету. Вона одночасно є і формою заявки. У ній необхідно вказати прізвище, ім’я та по батькові, серію і номер паспорта, дані про працевлаштування та розмір заробітної плати. Рекомендуємо вносити в анкету лише достовірні дані, так як вони будуть проходити перевірку;
  • верифікувати банківську карту, на яку ви хочете отримати гроші. На її балансі повинна бути незначна сума, яка в процесі перевірки буде знята, а потім повернеться назад;
  • підтвердити свою згоду з правилами надання коштів.

Крім того, ми наполегливо рекомендуємо своєчасно погашати заборгованість. На сайті можна відстежувати стан рахунку і суму нарахованих відсотків, що значно спрощує співробітництво з МФУ. Просто вчасно сплачуйте за рахунками, і ви зможете претендувати на лояльне ставлення і навіть деякі преференції в майбутньому.

Кредит без поручителів: умови отримання

Кредит онлайн на карту без поручителів надається всім бажаючим. Скористатися нашими послугами можуть студенти і фрілансери, заробітчани та безробітні, пенсіонери та громадяни України, які з тих чи інших причин змушені працювати неофіційно. Строгих умов всього дві – наявність паспорта, що підтверджує громадянство України, та ідентифікаційного коду, а також вік не менше 18 років. Ці вимоги встановлені чинним законодавством.

Приймаючи рішення взяти кредит готівкою без поручителів у нас і у наших партнерів, ви отримуєте відразу кілька переваг. До них відносяться швидке оформлення заявки через інтернет і її схвалення буквально за 5-10 хвилин, можливість пролонгації договору практично на необмежений строк, погашаючи лише відсотки, відсутність необхідності не тільки в поруці, але і в інших гарантіях. Цікавлять подробиці? Виникли питання по процедурі оформлення заявки, верифікації карти або отримання грошей? Зв’яжіться з досвідченим консультантом, який обов’язково надасть необхідну допомогу!

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
Вид кредитів
Цілі кредитування
Вік позичальника
Термін кредитування
Швидкі кредити
Сума позики
Позика під заставу
1