Кредити боржникам

Гроші готівкою або на картку!

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0,1% до 4000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Під 0% для нових клієнтів!
mycredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредитпід 0,01 % до 6000

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Кредит без застави та поручителів

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 4 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Мінус 100% на перший займ!
globalcredit

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0.01% до 5000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
1-й кредит безкоштовно!
alexcredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредит0.01% до 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Нові можливості твоєї кредитки!

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 5 000 грн

вік 18-65 років

Подати заявку Деталі
Гроші на картку за 5 хвилин!

сума кредиту7 000 грн

перший кредитдо 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі

Кредит для боржників

У постійно мінливому сучасному світі людина абсолютно не застрахований від неприємних несподіванок. Оформляючи іпотеку або навіть невеликий споживчий кредит, ніхто не може бути повністю впевнений, що погасить заборгованість. Втрата роботи, хвороба, сімейні та інші проблеми можуть привести до простроченням по платежах. І, як наслідок, до значного погіршення кредитної історії.

Для вирішення проблеми можна звернутися в банк, однак ви повинні знати, що як державні, так і комерційні фінансові установи дуже неохоче дають кредити на погашення інших кредитів. Навіть якщо вам якимось дивом і вдасться отримати кошти, то їх сума буде набагато менше ніж потрібно. Або відсотки і комісії виявляться в кілька разів більшими, ніж вже наявна заборгованість.

Як знайти вихід із такої ситуації? Відповідь на це питання ви знайдете в нашій компанії, яка завжди готова надати посильну допомогу в отриманні кредиту боржникам в Україні. Утворилася серйозна прострочення і банк загрожує серйозними штрафними санкціями? Скористайтеся нашими послугами, щоб ефективно вирішити проблему.

Великий вибір пропозицій

У нашому каталозі представлені ті мікрофінансові організації, які готові надати кредит для боржників з простроченням. Вони не звертають уваги на погану кредитну історію, не проводять тривалих і принизливих перевірок, а просто видають потрібну суму, що допомагає розплатитися з боргами. Причому роблять це максимально швидко і на цілком прийнятних умовах.

Чому ми рекомендуємо звертатися саме до нас? Все просто:

  • Уважно вивчіть каталог, і ви неодмінно знайдете відповідь на питання – де взяти кредит боржникові. Наші партнери видають позики всіх типів, надають можливість отримати саме ту суму, якої вам бракує для повного погашення заборгованості.
  • Ми заощаджуємо ваш час, так як позбавляємо від необхідності бігати по безлічі відділень банків і шукати варіант для перекредитування. Позику в МФО, з якими ми давно і тісно співпрацюємо, можна отримати через інтернет.
  • У нас можна знайти не тільки кредит для боржників з поганою кредитною історією, а й позики на інші цілі. Наприклад, на будівництво або лікування, на навчання для дитини або на оплату орендованого житла.
  • Наші послуги абсолютно безкоштовні для потенційних позичальників. Просто заповнюйте анкету, відправляйте її в обрані МФО і отримуйте схвалення протягом декількох хвилин.

Вимоги до позичальника і умови отримання коштів

Наші партнери пропонують кредити боржникам з відкритими простроченням, сума яких становить від 200 до 15 000 гривень і більше. Термін погашення заборгованості може досягати 12-24 місяці, чого часто виявляється цілком достатньо для вирішення фінансових проблем. Вимоги до потенційних позичальників мінімальні:

  • проживання на території України, наявність громадянства та підтверджує її паспорта;
  • вік від 18 років;
  • наявність свідоцтва про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків.

Скориставшись нашими послугами, ви можете взяти кредит для погашення боргів і закриття прострочень без застави та поручителів, без необхідності надавати довідку про доходи або документи, що підтверджують офіційне працевлаштування, без перевірок кредитної історії. Все, що потрібно – це заповнити анкету достовірними даними в режимі онлайн, дочекатися схвалення і отримати гроші або на карту, або готівкою в найближчому до вас відділенні мікрофінансової організації.

Та все це вигідно відрізняє нас від банківських установ, які можуть банально відмовити потенційному позичальникові з уже наявним простроченням, вимагати підтвердження платоспроможності або підняти відсотки по кредиту до надмірно високого рівня. Не підходить жоден з цих варіантів? Тоді вибирайте відповідні умови кредитування на нашому сайті та надсилайте заявку на отримання позики. Ми повністю впевнені, що вже через 15-30 хвилин гроші надійдуть на ваш картковий рахунок.

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
Вид кредитів
Цілі кредитування
Вік позичальника
Термін кредитування
Швидкі кредити
Сума позики
Позика під заставу
1