Мікрокредити

Гроші готівкою або на картку!

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0,1% до 4000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Під 0% для нових клієнтів!
mycredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредитпід 0,01 % до 6000

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Кредит без застави та поручителів

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 4 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Мінус 100% на перший займ!
globalcredit

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0.01% до 5000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
1-й кредит безкоштовно!
alexcredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредит0.01% до 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Нові можливості твоєї кредитки!

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 5 000 грн

вік 18-65 років

Подати заявку Деталі
Гроші на картку за 5 хвилин!

сума кредиту7 000 грн

перший кредитдо 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі

Мікрокредити: розумна альтернатива банківським продуктам

Коли виникають фінансові труднощі або з’являється бажання зробити дорогу покупку, наші співвітчизники зазвичай звертаються до банку за кредитом. Але подібна можливість є далеко не у всіх. Комусь банк відмовляється видавати гроші через прострочені заборгованості, а хтось працює неофіційно і не може надати довідку про доходи, яка є підтвердженням платоспроможності.

У такій ситуації головне – не засмучуватись. Адже крім банківських установ на українському ринку працюють кредитно-фінансові організації, які видають мікрокредити. Каталог пропозицій таких компаній ви знайдете на нашому сайті. Ми зібрали тільки кращі варіанти мікрокредитування, тому вам залишається лише знайти найвигідніше рішення. Що займе не більше 10 хвилин.

Гроші всім!

Отримати мікрокредит онлайн на карту в Україні можуть абсолютно всі. Виняток становлять лише ті громадяни, яким ще не виповнилося 18 років. Верхня вікова межа – 65 років, але окремі компанії завжди готові піти назустріч і видають кредити навіть пенсіонерам до 90 років.

Інші вимоги фінансово-кредитних організацій цілком здійсненні. Потенційний позичальник обов’язково повинен мати паспорт громадянина України, а також свідоцтво про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків. Якщо ви хочете отримати велику суму грошей на тривалий термін, то може знадобитися ще й надання застави або залучення поручителів.

Оформлення: простіше простого

Фінансово-кредитні організації надають можливість взяти мікрокредит онлайн цілодобово. Щоб зробити це, не потрібно навіть виходити з дому. Якщо у вас є стільниковий телефон і комп’ютер з підключенням до інтернету, можна відразу ж приступати до оформлення заявки.

Перший етап цієї процедури – це заповнення всіх персональних даних. Для зв’язку і отримання повідомлення про рішення по мікрокредитів потрібно обов’язково вказати номер телефону та адресу електронної пошти. Крім того, потрібно вказати:

 1. Прізвище, ім’я та по батькові.
 2. Адресу реєстрації та фактичного місця проживання.
 3. Місце роботи (якщо ви працюєте неофіційно, згадайте про це).
 4. Рівень прибутку.
 5. Наявність у власності будинки або квартири, автомобіля, іншого майна.

Для підтвердження інформації багато організацій вимагають скановані копії паспорта та ідентифікаційного коду. Не бійтеся відправляти їх – інформація не потрапить в руки до шахраїв.

Щоб отримати мікрокредит на картку, необхідно її верифікувати. Процедура перевірки здійснюється в три етапи:

 1. Клієнт вводить дані картки в форму.
 2. З картки знімається певна невеличка сума.
 3. Гроші повертаються клієнту, а картка отримує статус «Перевірено».

Після верифікації картки починається обробка заявки. Вона займає зовсім небагато часу, тому що здійснюється в автоматичному режимі. Просто почекайте 1-15 хвилин, і на вказаний номер телефону прийде смс з результатом розгляду анкети.

Залишається останній етап – отримання грошей. Вам буде запропоновано вивчити договір і погодитися з усіма його пунктами. Для підтвердження введіть код з смс-повідомлення на сайті фінансово-кредитної організації, і гроші будуть на вашій картці вже за декілька секунд.

Деякі компанії пропонують також отримати мікрокредит готівкою. Для цього буде потрібно дочекатися схвалення заявки і підійти до найближчого відділення за грошима.

Просте рішення будь-яких проблем

Швидка оформлення мікрокредитів вигідно відрізняє представлені в нашому каталозі організації від банківських установ. Але це ще далеко не всі їхні переваги. Крім цього, виділимо наступні переваги :

 1. Можливість отримати мікрокредит без перевірок кредитної історії. Побоюєтеся відмови через відкриті прострочення? Не варто – переважна більшість компаній готові йти на зустріч клієнтам з фінансовими проблемами.
 2. Відсутність необхідності в заставі та залученні поручителів. Вам не доведеться передавати банку власне майно або звалювати відповідальність за погашення заборгованості на родичів та друзів.
 3. Жодних довідок з місця роботи і підтвердження доходів. Саме тому мікрокредити – це відмінний вибір для тих, хто працює неофіційно.

Крім того, багато компаній видають гроші без дзвінків роботодавцям, сусідам і близьким, що дуже важливо в ситуації, коли ви хочете приховати факт залучення кредитних коштів.

Скільки можна отримати у межах послуги мікрокредитування і на який термін? Відповідь на це питання залежить від умов обраної вами організації. На нашому сайті ви знайдете докладні умови та параметри кредитів, і можете відразу ж перейти до оформлення заявки, що вас зацікавила.

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
Вид кредитів
Цілі кредитування
Вік позичальника
Термін кредитування
Швидкі кредити
Сума позики
Позика під заставу
2