Мікропозики

Гроші готівкою або на картку!

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0,1% до 4000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Під 0% для нових клієнтів!
mycredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредитпід 0,01 % до 6000

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Кредит без застави та поручителів

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 4 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Мінус 100% на перший займ!
globalcredit

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0.01% до 5000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
1-й кредит безкоштовно!
alexcredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредит0.01% до 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Нові можливості твоєї кредитки!

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 5 000 грн

вік 18-65 років

Подати заявку Деталі
Гроші на картку за 5 хвилин!

сума кредиту7 000 грн

перший кредитдо 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі

Мікропозики

Така послуга, як кредитування користуються в Україні величезним попитом. І це зовсім не дивно, якщо враховувати мізерні зарплати і пенсії, а також фінансові кризи, які практично ніколи не закінчуються. Особливо широкого поширення набули сьогодні мікропозики. Вони набагато зручніше банківських кредитів, так як не вимагають особистого візиту до відділення і мають цілу низку інших переваг, які ми докладно опишемо нижче.

Наш сайт – це каталог, який допоможе вам дізнатися, де взяти мікропозику на картку без відмов. На його сторінках ви знайдете докладний опис умов тієї чи іншої МФО. Це дозволить швидко вибрати варіант кредитування, що повністю відповідає вашим вимогам. До умов ми повернемося трохи пізніше, а зараз розповімо, що ж являють собою мікропозики.

Особливості мікропозик: ніякого відношення до банків

Як ми вже згадували вище, отримати мікропозику на картку терміново можна в МФО – фінансово-кредитній організації, яка працює за ліцензією НБУ і абсолютно незалежна від будь-яких банків. Ключові аргументи на користь звернення саме до таких компаній, а не до банків, наступні:

 1. Можливість оформити мікропозику на картку цілодобово. Практично у всіх МФО є свої сайти, які дозволяють отримати гроші в повністю автоматичному режимі. Без вихідних і святкових днів.
 2. Швидке оформлення кредиту не виходячи з дому. Вся процедура здійснюється через інтернет.
 3. Отримання коштів на будь-які цілі. Якщо вам потрібно терміново заплатити за квартиру або зробити ремонт, якщо ви мрієте про відпочинок на тропічному пляжі, МФО із задоволенням допоможе розібратися з фінансовою стороною питання.
 4. Ліберальне ставлення до клієнтів. Жорстка конкуренція на ринку змушує мікрофінансові організації йти назустріч потенційним клієнтам без офіційного працевлаштування, з поганою кредитною історією, з відкритими простроченням за раніше оформленими кредитами. Тому якщо на вас вже «висить» один борг, сміливо заповнюйте заявку. З 90-відсотковою ймовірністю вона буде схвалена.
 5. Мінімум документів. Банк вимагає довідку про доходи або інші папери, які ви не в силах отримати? Відправляйтеся до МФО, в якій можна отримати мікропозику на банківську картку в Україні по паспорту та ідентифікаційному коду.

Мінуси теж є. До них належать, наприклад, досить високі відсотки по позиках або занадто короткі терміни погашення заборгованості. Але все це логічно, тому що подібним чином мікрофінансові організації просто страхуються від можливих проблем. Проблема з короткими термінами, втім, легко вирішується шляхом пролонгації позики, для чого достатньо виплатити тільки відсотки.

Кому доступні мікропозики?

Ще одна важлива перевага МФО полягає в тому, що мікропозику онлайн на картку в Україні можуть отримати всі. Вимоги до потенційних позичальників такі:

 1. вік від 18 до 65 років. Окремі мікрофінансові організації готові надавати позики клієнтам у віці до 75 або навіть до 90 років. Але це все ж це виняток.
 2. Наявність паспорта та ІПН.
 3. Громадянство України і перебування на території країни.

Інших вимог немає, але за замовчуванням мається на увазі, що клієнт МФО повинен працювати хоча б неофіційно. Інакше як він зможе погасити заборгованість? Саме тому в анкеті є поля для зазначення місця роботи і щомісячного доходу.

Як отримати мікропозику?

Практично всі МФО пропонують своїм клієнтам можливість взяти мікропозику онлайн. Процес оформлення складається з декількох важливих етапів:

 1. Вибір мікрофінансової організації, що пропонує найкращі для вас умови кредитування. Для цієї мети можна скористатися нашим каталогом, який дозволяє зручно порівняти параметри позик.
 2. Заповнення анкети, в яку потрібно вносити тільки достовірні дані.
 3. Зазначення ​​даних банківської картки та її верифікація. Будьте готові до того, що система зніме з картки певну суму (не більше 5-10 гривень). Після закінчення перевірки кошти знову опиняться на вашому рахунку.
 4. Віртуальне підписання договору, для якого використовується код з смс, і отримання грошей.

Одним з етапів заповнення анкети є відправка сканованих копій паспорта та ІПН. Також деякі організації можуть зажадати ваше фото з паспортом в руках – все це необхідно для підтвердження особи і наміру взяти мікропозику.

Параметри мікропозик: широкий вибір можливостей

Спочатку мікропозики видавались як інструмент, що дозволяє клієнту МФО «дотягнути» до найближчої зарплати. Тому їх суми не перевищували кількох сотень гривень. Сьогодні ситуація змінилася і потенційні позичальники цілком можуть розраховувати на такі умови:

 1. Максимальна сума – до 15 000 гривень. Окремі МФО, такі як SLON Credit або Miloan, готові надавати також по 20-50 тисяч гривень.
 2. Терміни в більшості випадків складають від 1 дня до 1 місяця, однак є й винятки – довгострокові мікропозики з аннуїтетним погашенням протягом 6 місяців або року.

Важливий параметр позики – це відсоткова ставка, від якої залежить переплата. У нашому каталозі ви знайдете безліч компаній, які готові видати гроші новим клієнтам під 0 або 0,1 відсоток. Але з другого звернення цей показник збільшиться до 0,7-2 відсотки у день.

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
Вид кредитів
Цілі кредитування
Вік позичальника
Термін кредитування
Швидкі кредити
Сума позики
Позика під заставу
2