Позики онлайн

Гроші готівкою або на картку!

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0,1% до 4000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Під 0% для нових клієнтів!
mycredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредитпід 0,01 % до 6000

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Кредит без застави та поручителів

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 4 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Мінус 100% на перший займ!
globalcredit

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0.01% до 5000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
1-й кредит безкоштовно!
alexcredit

сума кредиту12 000 грн

перший кредит0.01% до 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі
Нові можливості твоєї кредитки!

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 5 000 грн

вік 18-65 років

Подати заявку Деталі
Гроші на картку за 5 хвилин!

сума кредиту7 000 грн

перший кредитдо 3 000 грн

вік від 18 років

Подати заявку Деталі

Позики онлайн

У кожної людини хоч раз у житті виникали непередбачені фінансові труднощі: незапланований візит до лікаря, затримка зарплати, запрошення на весілля від далеких родичів. Завдяки сучасним технологіям і невеликим фінустановам можна взяти позики онлайн на картку, не виходячи з будинку.

Чому споживачі вибирають МФО?

Ще десяток років тому для отримання кредиту необхідно було постояти в черзі до менеджера банку, надати довідку про доходи, пройти перевірку та очікувати рішення щонайменше кілька днів. Сьогодні процедура оформлення позики спростилася до мінімуму. Завдяки інтернету можна позичити гроші в будь-який час доби, не встаючи з дивану.
Мікрофінансові компанії набагато швидше банків реагують на нові потреби клієнтів, випробують сучасні технічні можливості дистанційного обслуговування. Головна перевага МФО – можливість отримати позики на картку онлайн без відмов. Відсоток відхилених заявок варіюється в межах 2-3%. Негативне рішення очікує людей, які мають борги в банківських і небанківських установах, перебувають під слідством, не мають можливості погашати позику або допустили помилку в анкеті.

Кому доступна послуга?

Оформити мікропозики онлайн на карту можуть громадяни України від 18 до 70 років. Кожна компанія ставить вікові обмеження для позичальників на свій розсуд, але більшість організацій готові видати готівку людям у віковому діапазоні 18-65 років.
Для оформлення мікропозик необхідно надати паспортні дані, ІПН, відомості про доходи, інформацію про місце проживання та реєстрації. Деякі компанії просять також контактний номер третьої особи. Однак, на відміну від банківських кредитів, така людина не буде виступати поручителем.
Позичальник повинен мати можливість повернути борг, тобто бути платоспроможним. МФО не вимагають довідки про доходи, але перевіряють надійність позичальника за допомогою скорингової системи.
МФО перераховують гроші на електронні гаманці, банківський рахунок, але найбільш популярним залишаються онлайн позики на картку. Гроші надходять на пластик будь-якого українського банку чза кілька хвилин після підписання кредитної угоди.

Юридична сила договору онлайн

Робота мікрокредітних організацій регулюється Національною комісією. Перевірити інформацію про компанію можна на державному порталі та в реєстрі ЄДРПОУ. При оформленні позики у МФО, варто пам’ятати, що електронний договір з мікрофінансовою установою має таку ж саму юридичну силу, як і паперовий.
Після того, як фінустанова схвалила кредит, клієнт отримує СМС-повідомлення та електронну угоду. Ставлячи галочку про прийняття умов роботи, позичальник підписує договір. З цього моменту він вступає у силу і відмовитися від кредиту вже не можна. Якщо людина передумала позичати гроші в МФО і не підписала угоду, анкета анулюється, а ліміт не буде переведений на картку клієнта.
Перш ніж підписувати договір, з ним необхідно уважно ознайомитись. Мікрокредитні компанії працюють прозоро: в договорі вказані процентні ставки, комісія, розміри штрафних санкцій та пені.

Процентні ставки та суми позик

Звернувшись за кредитом вперше, не варто розраховувати на максимальну суму. Але в такому випадку клієнти можуть отримати позики онлайн без відсотків. Компанії, які видають до 5000 грн під 0,001% в день:
⦁ Credit Kasa
⦁ БабулЄ
⦁ Check Money
⦁ Глобал Кредит
⦁ My Wallet
⦁ Моя Готівочка.
Мікрофінансові організації Credit Plus, My Credit, Money4Yoy, ЄГроші вказують, що при першому зверненні можна отримати 10-15 тисяч гривень. Однак найчастіше, дані компанії все ж нададуть кредитний ліміт менше зазначеного в анкеті клієнта.
Постійні позичальники мають можливість отримувати суми до 30000 грн на довший термін. Середній відсоток за користування грошима в день залишає 1% -1,8%. Компанії намагаються утримати клієнтів за допомогою різних засобів, тому часто пропонують знижки на кредити за промокодом (в середньому на 20-30%), акції на свята.

Як погашати кредити?

Позики на картку онлайн є популярним продуктом, і зараз вони в Україні переважають у видачі нецільових мікрокредитів населенню. Своєчасне погашення боргу стане запорукою успішної роботи з компанією в подальшому. Оплачувати займ можна декількома способами.

  1. Через особистий кабінет, підтвердивши списання грошей з банківської картки.
  2. За допомогою електронного гаманця.
  3. Через касу банку або термінал.
  4. За допомогою Приват24.
  5. Банківським переказом.

Оплата проводиться без комісії, якщо це списання з банківської картки. Інші способи оплати позики будуть з комісією (залежно від роботи обраного сервісу), а гроші можуть надійти до МФО лише за 2-3 дні.
Якщо не вийшло оплатити кредит вчасно, необхідно зв’язатися з менеджером для уточнення деталей, щоб уникнути додаткових дзвінків від представників МФО.

Кредит у Нікополі
Кредит у місті Стрий
Кредит у Луцьку
Кредит у Лубнах
Кредит в Чернівцях
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Херсоні
Кредит у Харкові
Кредит в Умані
Кредит в Ужгороді
Кредит у Тернополі
Кредит у Сумах
Кредит у Рівному
Кредит у Прилуках
Кредит в Полтаві
Кредит у Павлограді
Кредит в Одесі
Кредит у Миколаєві
Кредит у Ніжині
Кредит в Мелітополі
Кредит у Маріуполі
Кредит в Львові
Кредит в Кропивницькому
Кредит в Кривому Розі
Кредит в Кременчуці
Кредит у Коростені
Кредит в Конотопі
Кредит в Києві
Кредит в Ірпіні
Кредит в Івано-Франківські
Кредит в Запоріжжі
Кредит в Житомирі
Кредит у Дніпрі
Кредит в Вінниці
Кредит в Броварах
Кредит у Боярці
Кредит у Борисполі
Кредит у Бердянську
Кредит в Бердичеві
Кредит у Білій Церкві
Вид кредитів
Цілі кредитування
Вік позичальника
Термін кредитування
Швидкі кредити
Сума позики
Позика під заставу
1